• Tüm Kategoriler

Performans Artıran USR Olimpik Barlarla Gücüne Güç Kat!

USR markada barlar fiyat performans ürünleridir. İhtiyacınıza uygun olan her bar türünü USR markada bulabilirsiniz. USR markadaki tüm barlar olimpik barlardır.

USR Hermes 50 Cm Olimpik Kısa Bar 220 kg taşıma kapasitesine sahiptir. Tutma yerleri içten içe 16,5 cm uzunluğundadır. Tek kolla bile bu barla rahatlıkla çalışabilirsiniz, üstelik rulmanları ve burçları sayesinde, plakalara hareket sırasında dengeli bir dönme imkanı sunarak sakatlanmaları önler. Yerden kaldırırken en doğru mesafeyi ve pozisyonu ayarlamanıza yardımcı olacağı için performansınızı arttırmış olacaktır.

Uzun barlar, USR Olimpik Gaia ve Ares Halter Antrenman barları arasındaki tek fark taşıma kapasitesi ve PSI basınç altında ölçülme dereceleridir. Gaia ve Ares barların uzunluğu 220 cm, bar ağırlığı 20 kg, plaka takma yeri çapı 50 mm (Olimpik) dir. Tutma yerleri içten içe 130 cm uzunluğundadır. Gaia bar taşıma kapasitesi 315 kg dir. USR Gaianın gerilme mukavemeti, 100000 PSI basınç altında ölçülmüştür ve orta seviye halter, crossfit antrenmanlarına uygundur. Yine USR Elektra 220 Cm Olimpik Bar ile Gaia bar arasındaki tek fark Elektranın taşıma kapasitesi 220 kg dir.

Ares bar taşıma kapasitesi 700 kg dir. USR Aresin gerilme mukavemeti, 160000 PSI basınç altında ölçülmüştür ve profesyonel halter, crossfit antrenmanları için uygundur.

Eğer düz barlarda daha kısa ancak taşıma kapasitesi yüksek bar arıyorsanız Rhea bar tam size göre! USR Rhea Olimpik Bar 183 cm uzunluğundadır, taşıma kapasitesi 315 kg dir. 183 cm uzunluğuyla ev-garaj gibi dar alanlarda da rahatlıkla kullanılabileceksiniz.

Z bar tercihinize uygun olacak bir diğer olimpik barı da USR Kronos 120 Cm Olimpik Z Bardır. Kronos, rulmanları ve 315 kg taşıma kapasitesiyle USRnin profesyonel olimpik Z barıdır.

USRnin tüm olimpik barları 1,2 mm derinliğinde, IWF (International Weightlifting Federation-Uluslararası Halter Federasyonu) standardında elmas şeklinde tırtıklara sahiptir. Ayrıca barlar temiz ve estetik görüntüsüyle hem zevkinize hem de amacınıza hizmet eder.

Barlarınızı korozyon olmaması için nemli ortamlarda bulundurmamalısınız. Ter ve asit barınızın paslanma hızını artırabilir. Avuçlarınız terliyor ve herhangi bir ellik kullanmıyorsanız, antrenman sonrasında barınızı kuru bezle temizlemeniz kısa vadede fayda sağlar ancak uzun vadede barın bakımını oksitlenmeyi önleyici sprey ve bir fırça kullanarak yapmalısınız.

USRnin OBK4 Olimpik Bar Klipsleri 50 mm iç çapa sahip standart Olimpik Halter Klipsidir. OBK4 ile hızlı kilitleme ve serbest bırakma işlemini tek parmakla açıp kapatabilirsiniz. Bar klipslerini değiştirirken zaman kazandıran kurulum ve demontaj sadece birkaç saniye içinde tamamlanabilir. Her iki taraftaki iki lastik pedi tamponlama etkisi yapar ve barınızın çizilmesini ve sürtünmesini etkili bir şekilde önleyebilir.

USR OBK3 ve OBK5 Alüminyum Olimpik Bar Klipsleri de sizin için şık ve sağlam bir seçenek olacaktır.

EN İYİ DART MARKALARI

ÜRÜNLERİ İNCELE

LIVEPRO AĞIRLIK PLAKALARI

SİPARİŞ VER!