• Tüm Kategoriler

Adidas El ve Ayak Bilek Ağırlıkları

Vücut ağırlığınızı kullanarak yapacağınız egzersizlerinizi daha ileri taşımanıza yardımcı olan Adidas el ve ayak bileklikleri.

Demir tozuyla doldurulmuş ve neoprenle kaplanmış sabit ağırlıklı model bileğinizin şeklini alarak konforlu bir his verir. 12229 ve 12230 modellerinin içlerindeki ağırlık torbaları değiştirilebilir.

Daha dayanıklı bir kumaştan üretilen bu modellerin fermuarlı ceplerine farklı yoğunluktaki antrenmanlarınız için faklı ağırlıklar yükleyebilirsiniz.

Güçlü cırtları güven verir, fermuarlı ceplerine yüklenecek farklı ağırlıklar 250 ve 500 gr aralıklarla ayar yapmanızı sağlar. Teki toplamda 1 kg dan oluşan 12229 modeline 0,25-0,50-0,75-1 kg olmak üzere 4 farklı yükleme yapabilirsiniz. Teki toplamda 2 kilodan oluşan 12230 modelinin torbaları 500 er gramdır ve yarım kilonun katları şeklinde ağırlıkları arttırılabilir.

Reebok El ve Ayak Bilek Ağırlıkları

Egzersizlerinizi hızlandırmaya yardımcı olan Reebok Bilek Ağırlıkları, daha zorlu egzersiz seansları için vücut ağırlığı hareketlerini geliştirir. Güçlendirme ve tonlama için tasarlanan ağırlıklar cırtlı tutturma ve başparmak halkasıyla daha güvenli egzersiz sağlar. Ağırlık dolgulu yumuşak neoprenden üretilen ağırlıklar, optimum rahatlık için bileklerinize göre şekillenir. Ayarlanabilir çevre ölçüsü; minimum 14 cm, maksimum 20 cm’dir.

Reebok Ayak Ağırlıkları da aynı şekilde Velcro bağlantısı ve ağırlık dolgulu yumuşak neoprenden üretilmiştir. Antrenmanlarınızın odaklanmış ve ilerici olmasını sağlayarak konfor ve dengeyi korur.

Reebok El/Ayak ağırlıkları çift olarak satışa sunulmuştur. Ağırlık varyantları 0,5 kg / 1 kg / 1,5 kg’dir. Buçuklu ağırlık seçenekleri sayesinde kuvvet antrenmanınızı, ince ama fark edilir miktarda ağırlık ekleyerek geliştirebilirsiniz.

Tüm bu geniş yelpazeli, alışılmışın dışındaki tasarımları ile diğer Reebok ürünlerinin (Pilates, Pilates aksesuarları, çantalar, yaylar vb.) tümüne detaylı fotoğraf ve ürün açıklamalarıyla tek tıkla Uzayspor.com’dan ulaşabilirsiniz.

EN İYİ DART MARKALARI

ÜRÜNLERİ İNCELE

LIVEPRO AĞIRLIK PLAKALARI

SİPARİŞ VER!