• Tüm Kategoriler

Karın Çalıştırmada Alternatifler Egzersiz Tekeri ve AB Mat

Egzersiz tekerleği karın kası antrenmanlarında en etkili sonucu almanıza yardımcı olur. Tekerlek sistemiyle çalışır, dizlerinizin üstünde öne doğru uzanarak kullanabilirsiniz.

Egzersiz Tekeri AB Wheel tüm karın kaslarının yanı sıra göğüs, kol, omuz ve sırt kaslarını da çalıştırır. Kalori yakarken karın kaslarınızı çok kısa bir sürede şekillendirmenizi sağlayacak olan AB Wheelin taşıması kolay ve pratiktir.

Liveup LS3371 ve Liveup LS3160B, çiftli tekerlek 19 cm çapındadır ve ona uygun, güvenilir tutuş sağlayan kaymaz malzemeden üretilen kulplara sahiptir. Portatiftir evde, tatilde ya da bir iş gezisinde yanınıza alabilirsiniz.

Karın egzersizleriniz için diğer bir seçenek Livepro LP8345 AB Mat, alt sırt bölgesinde mevcut doğal lordozun yüksekliğinde konumlandırılmıştır. AB mat Sentetik deri, köpük, ahşap malzemelerden imal edilmiştir, 37 cm uzunluğunda, 30 cm genişliğinde, 7,5 cm yüksekliğinde ve 600 g ağırlığındadır. Profesyonel performans sporları ve fitness kulüpleri için uygundur. Sentetik deriden yapılmış dayanıklı yapısı sayesinde uzun ömürlüdür. Ürünü taşıması kolaydır ve seyahat ederken de esnek bir şekilde kullanılabilir.

Core Wheel olarak da bilinen Adidas egzersiz tekerlekleri core (vücut) gücünü arttırmak için tasarlandı. Rollout yapmanıza izin veren her 2 modelin elcikleri köpükle, tekerlekleri de kauçuk malzemeyle kaplandı. Bu sayede konforu ve stabilitesi arttırıldı. 11604 modeli antrenmanınıza çeşitlilik kazandırmak üzere çift parça olarak üretildi.

EN İYİ DART MARKALARI

ÜRÜNLERİ İNCELE

LIVEPRO AĞIRLIK PLAKALARI

SİPARİŞ VER!