• Tüm Kategoriler

Dirençli, Güçlü, Güzel Vücut İçin Plaka Kullan

Ağırlık antrenmanları, kas oranını artırıp yağ yakmaya yardımcı olurken, aynı zamanda vücudun direnci ve gücünü de artırır. Ağırlık antrenmanları için ihtiyacınız olan tüm ekipmanlara web sitemiz üzerinden ulaşarak spor salonuna gitmeden evinizde de antrenmanlarınızı sürdürebilirsiniz. Çömelme hareketi, plakalı şınav egzersizi, plakalı direksiyon egzersizi, plakalı mekik hareketi, ağırlık plakasıyla kalça sıkılaştırma egzersizi gibi birçok antrenmanı yapabilirsiniz.

5 farklı ağırlıktan oluşan USR OP Serisi Olimpik Plakalar, olimpik halter barlarının tamamına uyum sağlar ve 5 cm çapında kauçuk kaplamalı demirden imal edilmiştir. Kauçuk, yapısı itibariyle ilk açtığınızda koku yapabilir. Plakalarınızı havalandırarak bu sorunu ortadan kaldırabilirsiniz. Kauçuk plakalarınızın uzun ömürlü olmasını istiyorsanız, kullanım alanı olarak parke, halı vb. zeminler tercih etmeli, orta kısımdaki metal halkanın küflenmemesi için de nemli ortamlardan uzak tutmalısınız.

USR OP Plakalar, optimum kavrama, rahat taşıma ve plakayı bara hızlıca yükleme ve boşaltma yapabilmek için, 3 adet elips formda tasarlanmıştır.

Eğer halteri yere sert bir şekilde bırakmanız gerekiyorsa Livepro LP8022 Bumper plakaları tercih etmeniz daha uygun olacaktır. Livepro LP8020 Premium poliüretan olimpik ağırlık plakası en yeni üretim standartlarına göre üretilmiştir. Yüksek kaliteli saf poliüretan aşınma, ufalanma, çizik ve darbe gibi her türlü dış etkiye karşı çok dayanıklı elastikiyete sahip bir malzemedir. CPU olarak da adlandırılan poliüretan, kauçuk kaplamalı bir dambıldan daha uzun ömürlüdür ve kokusuzdur. Olimpik tüm barlara uyumludur. Livepro LP8028 CPU Ara ağırlık plakaları, 5 kg ın altındaki ince ayarı sağlamak için her türlü bumper plakayla birlikte kullanılabilir.

Livepro LP8025 Müsabaka Bumper Plaka kauçuk malzemeden powerlifting, ağırlık kaldırma ve Crossfit için tasarlanmıştır. Bumper barlarında yukarıdan veya omuz yüksekliğinden düşürmek problem olmaz. Çünkü Bumper kauçuk plakalar optimum darbe emme özellikleri nedeniyle bu tür eğitimler için mükemmeldir. Krom kaplı merkezi çelik halka, herhangi bir olimpik barda plakaların hızlı ve güvenli bir şekilde takılıp çıkartılmasını sağlar.

EN İYİ DART MARKALARI

ÜRÜNLERİ İNCELE

LIVEPRO AĞIRLIK PLAKALARI

SİPARİŞ VER!