• Tüm Kategoriler

Son Teknoloji ile Üretilmiş Dayanıklı Dambıllar

Dambıllar, tamamen yapacağınız antrenmana göre tek tek veya her elde bir tane olmak üzere çiftler halinde, şınavdan crunch’a kadar pek çok antrenmanda kullanılır.

Uzun süreli, başlangıç veya profesyonel seviyede, toplu ya da bireysel kullanıma uygun olan Livepro LP8000 Premium Poliüretan Dambıllar, en yeni ve son teknoloji kullanılarak üretildi. Yüksek kaliteli saf poliüretan aşınmaya, ufalanmaya, çizilmeye veya çarpma gibi her türlü dış etkiye karşı çok dayanıklı ve dirençli bir esnekliğe sahip. CPU olarak da adlandırılan poliüretan, tamamen kokusuz ve kauçuk kaplamalı bir dambıldan daha dayanıklı. Premium kalitede ki bu dambıllar 2 kg’den 20 kg’ye kadar tek tek satılıyor ve ağırlık blokları sapa kaynakla bağlı. Bu sayede antrenman esnasında tek düşünmeniz gereken şey alacağınız verim. Antrenman sırasında optimum kavrama için sapına yüksek kaliteli tırtık çekilmiş ve sap materyali sert krom kaplama çelikten imal edilmiş. Sap uzunluğu rahat tutmanız için ideal uzunlukta, 14,5 cm’dir. Premium kalitede ki bu dambıllar stüdyo kullanımı için de uygun.

Livepro LP8002 Poliüretan Dambıllar TPU olarak da adlandırılır. Sap uzunluğu 14 cm, tek tek satılıyor ve ağırlık blokları sapa kaynaklanarak sabitlenmiş. Toplu ya da bireysel kullanıma da uygun ve uzun ömürlü. Livepro 8000’den farkı 8002 Poliüretan dambıla karıştırılan plastik ve bu sadece fiyat farkı yaratıyor. Ağırlık seçenekleri LP8000’e göre daha fazla. 2 kg’den 30 kg’ye kadar varyantları var.

Kettlebeller ise çift eklemli hareketlerde antrenman çeşitliliğini kullanma amaçlıdır. Bu ekipmanla el bileğinizi tüm açılarda çalıştırarak antrenman yapabilirsiniz. Çift elle kullanım da dahil tüm tutuş ve duruşları desteklemesi sayesinde fonksiyonel güç antrenmanları yapabilmenize de olanak sağlar.

USR çaydanlık dambıllar, kompakt yapısı ve tutma kısımlarının genişliği sayesinde Turkish get-up gibi biraz alan gerektiren hareketleri bile rahatlıkla yapmanıza imkan sunar. Bunun yanı sıra Kettlebell Swing, Goblet Squat, Strict Press, Clean, Snatch gibi hareketleri de USR Kettlebeller ile rahatlıkla yapabilirsiniz.

USR Kettlebeller antrenman sırasında elinizden kaymaması için ve maksimum dayanıklılığı düşünülerek döküm demirden üretildi. Mukavemet gücünü arttırmak için magnezyum tozu kullanabilirsiniz. 4 kg’den 24 kg'ye kadar tek tek satılan çaydanlık dambıllarımızı satın alabileceğiniz gibi salonunuzda ya da evinizde kendi antrenman metotlarınıza göre 80 kg’lik veya 160 kg’lik setlerimizi de edinebilirsiniz.

Ağırlığı artıkça boyutu büyümeyen şık, sağlam ve birinci sınıf yüzey kaplamasıyla çizilmeye dirençli Livepro LP8040 PU Müsabaka Ketllebellerimizi profesyonel müsabakalarınızda veya antrenmanlarınızda kullanabilirsiniz. 8 kg’den 24 kg’ye kadar ağırlık seçenekleri var. Livepro LP8040 serisindeki tüm çaydanlık dambılların yüksekliği 30 cm, çan çapı 21 cm ve sap çapı 3,3 cm’dir.

Kettlebeller ile lunges, omuz presleri ve şınavlar gibi bir dizi hızlı tempolu kardiyo ve kuvvet antrenmanı hareketleri yaparak 20 dakikada bile 400 kaloriye kadar kalori yakabilirsiniz.

Dayanıklı vinil kaplamalı sert dökme demirden yapılan Reebok Stüdyo Dambıllar, kaslarınızı güçlendirmenize ve tonlamanıza yardımcı olur.

Bu çok yönlü dambıllar 1 - 5 kg arası ağırlıklarla, temel kasları izole etmenize ve vücut ağırlığı egzersizinizi artırmanıza olanak tanır. Estetik tasarımı sayesinde hem göz zevkiniz hem de bir dambıldan sağlayacağınız maksimum fayda ile her egzersiziniz size has ve eşsiz olacaktır.

Reebok Stüdyo Kettlebell/Çaydanlık Dambılları %100 dökme demirden üretilmiştir. Entegre geniş tutma yeri, ağır kullanımlar için idealdir ve ön kolla mükemmel bir şekilde uyum sağlar. Dambılın aksine kettlebell, nasıl tuttuğunuza ve nasıl hareket ettirdiğinize bağlı olarak yerçekimi gücünü farklılaştırır. Bu sayede güç ve koordinasyonun gelişimine büyük katkı sağlar. Ana kas gruplarını çalıştıran yoğun egzersizlerde core gücünü geliştirmeye yardımcı olur. Çaydanlık dambıllar, tam fitness gelişimi için en uyarlanabilir eğitim aracıdır.

Reebok RSRK-DB Dambıl Sehpası ile kendi spor salonunuzu evinizde dahi oluşturabilirsiniz. Kompakt tasarımı sayesinden 14 çift dambıl kapasiteli dar uzun yapısıyla (67 cm x 60 cm x 130 cm) alandan tasarruf sağlayabilirsiniz. Dambılları haricen satın almanız gerekmektedir.

EN İYİ DART MARKALARI

ÜRÜNLERİ İNCELE

LIVEPRO AĞIRLIK PLAKALARI

SİPARİŞ VER!