• Tüm Kategoriler

Step Tahtalarıyla Yükselt Seviyeni

Step tahtasına inip çıkmak, bacaklar ve kollar için etkili bir kaslanma yöntemidir. Egzersiz sırasında baldır ve kalça kasları çalıştırılır. Seviye arttıkça, zemine basış kuvvetlenir ve kaslar daha fazla çalışmış olur. Vücudun alt kısmını inceltmek istiyorsanız, step seviyesini düşük tutmanızda fayda vardır. Aksine, kas yapmak istiyorsanız, step seviyesini yükseltmelisiniz. Egzersiz sırasında, kollar vücut ile koordinasyon halindedir ve her harekete eşlik ederler.

Livepro LP8244 Step Tahtasıyla stabil ve fonksiyonel antrenmanlarınızı yapabilirsiniz. Kauçuk ayakları sayesinde yüksekliği ayarlanabilir ve zeminde stabilizasyonu sağlarken kauçuk basamak yüzeyi de ayağınızı kaydırmaz. Spor salonunda veya evinizde rahatlıkla kullanılabilirsiniz. Tahtanın uzunluğu 106,5 cm, genişliği 43 cm’dir. 15 ve 20 cm'de yükseklik ayarlanabilir. Maksimum taşıma kapasitesi 110 kg’dir.

Muadillerinin aksine Livepro LP8212 Aerobik Oval Step Tahtası hem step tahtası hem de bosu topu olarak kullanılabilir. 50' den fazla farklı hareket yapmanıza izin verdiği için ev, spor salonu ve grup egzersizi için çok yönlü bir araçtır. Oval yarım küre tasarımı sayesinde, çeşitli dambıl egzersizleri için bir platform olarak da değerlendirilebilir. Kolay taşıma için uzun ve kısa kenarlarında tutamaçları vardır. Ebatları 117 cm x 43,5 cm x 16 cm’dir. Maksimum kullanıcı ağırlığı 200 kg’dir. Üstelik paket içerisinde pompası da dahildir.

Hayalindeki Antrenman

Orijinal Reebok Step, ilk olarak 1989 yılında devrim niteliğinde ve oldukça etkili bir kardiyo egzersizi olarak stüdyolara ve sağlık kulüplerine tanıtıldı. Dünyanın dört bir yanından milyonlarca insan formunu korumak için Stepi kullandığından, hızla uluslararası bir fenomen haline geldi. Ev ve sınıf antrenmanları için ideal olan Reebok Stepin antrenman potansiyeli sadece hayal gücünüzle sınırlıdır. Kardiyo, güç ve temel egzersizler için uygundur.

Reebok RSP-16150, RSP-10150, RAEL-11150BL Elements Step Tahtaları ile üç adet hızlı ve kolay tıkla ve kilitle yükseklik ayarı (15, 20, 25 cm) içeren Step’ler, antrenmanınızın yoğunluğunu kendi kişisel fitness seviyenize daha iyi uyacak şekilde ayarlamanıza olanak tanır. Dinamik ve çeşitli seanslar oluşturmanıza izin verir. Kaymaz lastik ayaklar darbeyi emmeye yardımcı olur ve sağlam, dengeli bir spor platformu sağlar. En zorlu antrenmanlara dayanacak kadar sağlamdır.

Core yani gövde mukavemetini geliştirmek için tasarlanan Reebok RSP-21160 Core Board ise karın kaslarınıza ve obliklerinize daha fazla stres uygulamak için dengesiz bir platform sağlar. Tüm fitness seviyeleri için ideal olan tahta, siz hareket ettikçe eğilir ve bükülür, kaslarınızı daha çok çalışmaya ve sizi dengede tutmaya zorlar. Kaymaz yüzeyi sayesinde aerobik egzersizlerde, denge ve core gücünüzün gelişmesine yardımcı olur. 2 seviyede ayarlanabilir denge sistemi hem grup hem de bireysel antrenmanlar için uygunken, Reebok direnç bantları için 8 farklı takılma noktasıyla da eşsiz bir üründür.

Sıradan step tahtalarının aksine Reebok RSP-20185 Easytone Step Tahtası’nda ürünün ayaklarına hava basabilir, iki ayak arasındaki hava geçirgenliği düğmesi sayesinde ayar yapabilir ve böylelikle ürünü hem denge tahtası hem de stepper olarak kullanılabilirsiniz.

Reebok RSP-20185 Easytone Step Tahtası, 70 x 43 x 19 cm ölçüleri maksimum 100 kg taşıma kapasitesi sayesinde kompakt ve işlevsel olağanüstü bir üründür.

EN İYİ DART MARKALARI

ÜRÜNLERİ İNCELE

LIVEPRO AĞIRLIK PLAKALARI

SİPARİŞ VER!