• Tüm Kategoriler

Sadece Bir Atlama İpiyle Formda Olmak

Yeni başlayan veya deneyimli bir kişi olun değişmez, her zaman ve her yerde ip atlayabilirsiniz. İp atlamak vücudunuzu güçlendirmeye, kilo vermeye ve dayanıklılığı artırmaya yardımcı olur. Ergonomik tutamaklar, güvenliğiniz ve rahatlığınız için tasarlanmıştır. İpin uzunluğunu kendinize uygun hale getirebilirsiniz.

USR SR24 ve Livepro LP8283 Speed Rope atlama ipleri 360° dönüş sağlayan 240 turu rahatlıkla tamamlayabileceğiniz rulman tasarımına sahiptir. Herhangi bir kalori yakma egzersizi için idealdir, pürüzsüz ve zahmetsiz dönüş sağlar. Sapındaki knurling (tırtıklı) yapısı sayesinde kaymayı önler. PU kaplı çelik kabloya sahiptir. Yoğun antrenmanınızı destekler.

USR Speed Rope Alüminyum alaşımlı kulpları 15 cm’dir. Ürünün tamamı 157 gram ağırlığındadır. İnce ve hafif tasarımı boks, crossfit, sayma, egzersiz, hız ve bunun yanında kardiyo ve anaerobik dayanıklılığı geliştirmek için, plyometrik antrenmanlarda birçok branş sporcusu tarafından kullanılır.

Kompakt yapısı sayesinde atlama ipini kolaylıkla yanınızda, hatta cebinizde taşıyabilirsiniz.

Çoğu speed rope özelliğinde üretilen Adidas atlama ipleri de rulmanlıdır ve hızlı antrenmanlara izin verir. Sapına ağırlık eklenen ve ipi değiştirilebilen speedrope modelleri ise farklı yoğunluktaki egzersizler için uygundur.

Egzersiziniz boyunca kaç kez ip atladığını bildiren dijital göstergeye sahip atlama ipi sayaçlı modelimiz Liveup LS3128, 275 cm uzunluğunda boyunuza göre ayarlayarak kullanabilirsiniz. Böylelikle antrenman programınıza ne kadar sürede kaç kez ip atladığınızı kaydedebilirsiniz. Hem antrenmanlarınızda hem de hobi amaçlı kullanımlarınızda atlama ipi sayaçlı modeli yanınızdan ayırmamalısınız.

Reebok atlama ipleri estetik tasarımı ile göze çarparken, işlevselliği sayesinde de çokça tercih edilmektedir.

Kolay tutuşlu konik saplara ve ayarlanabilir uzunluğa sahip 3 metrelik ip, antrenmanınızı optimize etmeye yardımcı olur. Hem devre hem de dayanıklılık antrenmanları için uygun olan Reebok Hız İpi, zindeliğinizi daha ileri götürürken hız, beceri ve koordinasyon geliştirmenize yardımcı olur.

Dayanıklı kaplama çelik bir kablo ve kauçuk kaplı tutma yerleri ile tasarlanan Reebok Premium Hız İpi 3 metre uzunluğu tercihinize göre ayarlanabilir. İp bilyeli rulman mekanizması içinde, güvenli bir his için ağırlıklı tutamaklarla serbestçe döner.

EN İYİ DART MARKALARI

ÜRÜNLERİ İNCELE

LIVEPRO AĞIRLIK PLAKALARI

SİPARİŞ VER!