• Tüm Kategoriler
  • Filtrele
  • BUTTERFLY (Marka)

 

Masa tenisinde her şey raketle başlar!

Raket seçiminde en önemli husus oyun tarzıdır. Doğru raket ve top seçimi oyun kazandırır veya oyun kaybettirir. İster acemi ister profesyonel olun bu sporun temel faktörü raket-top seçimidir.

Okulların ve yeni başlayanların tercih ettiği masa tenisi raketleri!

Başlangıç seviyesindeki kullanıcıların seçeceği raketler oyun stilinin oluşmasına ve bu sporu sevmesine de yardımcı olacaktır. Bu sebeple başlangıç seviyesi için her ne kadar basit özellikli raketler tercih edilse de yine iyi bir markanın savunma raketiyle başlamak önemlidir. Hassasiyet ve kontrol değerlerini korurken öğreticilik içinde ideal olmalıdır. Hem başlangıç hem de okullarda USR Block ve Smash ITTF Onaylı Masa Tenisi Raketleri sıklıkla tercih edilen modellerdir. Bu raketlerin avantajı topu hızlandırmak için az miktarda kuvvet uygulamanın yeterli olmasıdır. ITTF onaylı Corbor Reactor lastikli USR Block masa tenisi raketi, tamamen kontrollü bir rakettir. Topu oyunda tutmak ve savunma için gerekli tüm özelliklere sahip bu raket etkili oyun tarzınızı bulmaya yardımcı olur.

USR’nin diğer gözbebeği ise Block rakete göre yarı kontrollü ve yarı atak olan USR Smash ITTF onaylı masa tenisi raketidir. Raket özelliği ve fiyatı sayesinde okullarda kullanıma uygundur.

USR markasının yanı sıra Cornilleau Sport 100- 200- 300- 400 serisindeki raketlerde başlangıç için iyi bir seçim olacaktır. Sport raketler 3 yıldızlı ITTF onaylı kauçuğu sayesinde iyi derecede kontrole sahiptir. Soft hisli bu raketlerle profesyonelliğe bir adım daha yaklaşmak mümkün!

Xiom, Butterfly ve Cornilleau, masa tenisinin yıldızlar geçidi Uzayspor’da!

Masa tenisinde ilerleme kaydettikçe artık stilinize uygun profesyonel markaların daha atak ve ağır raketlerini tercih edebilirsiniz. Ağır tenis raketi kullanacaksanız doğru zamanda hamle yapmanız çok önemlidir. Bu nedenle, hız kazanmak için tüm teknikleri bilmeniz gerekir. İsabetli atış söz konusu olduğunda yine ağır raket kullanmak avantajlıdır. Bu raketler Xiom markanın tüm serideki Muv 4,0 – Muv 5,5 – Muv 7 ve Muv 9 raketleri; Butterfly markada Boll serisi- Boll Diamond, Boll Smart, Boll Black, Boll Platin; Cornilleau markada ise Excell 1000, 2000, 3000 ve Perform serisindeki 500, 600, 800 raketleri tercih edilebilir.

Combo raketlere en yakın hazır raket üreten Xiom markası kısa sürede masa tenisinin parlayan yıldızları arasında yer almıştır. Xiom Muv 4 serisindeki raketler kontrollü atak oynayan oyuncular için uygundur.

Xiom Muv 5,5 ise orta mesafeden kontrollü atak oyuncuların tercihidir. Xiom Muv 7,0 Muv Prospin 2 mm kalınlığında lastiği ile yakın-orta mesafede agresif atak oynayan sporcular için uygundur.

Xiom Muv 9 raket üst düzey sporcular tarafından tercih edilmektedir. Direkt sayıya gitmek isteyen agresif sporcular için geliştirilmiştir. Tüm ITTF onaylı Xiom raketleri resmi müsabakalarda kullanıma uygundur.

AERO ve OFC teknolojisi, topun rakete çarptığı anda oluşan dalgaları sapa iletimini sağlar ve elin duyusunu geliştirerek anında hızlı tepki verilmesine yardımcı olur. İşte bu teknoloji profesyonel Cornilleau Perform serisi raketlerinin isabetli atışlarını garanti eder. 5 katlı tahtasıyla mükemmel hız sunar. İleri seviye oyuncular için uygun Perform serisindeki 1,8 mm kalınlığındaki dinamik lastikleriyle maksimum performansı destekler. ITTF onaylı Perform 600 ITTF onaylı 4 yıldızlı lastik All/Off oyuncular için uygundur.

Excell serisindeki karbon raketlerde kullanılan AERO SOFT ve OFC teknolojisi ise orta-sert his sağlarken Efficient Curve ile maksimum dönüş sağlar. Excell 1000, 2000, 3000 6 yıldızlı ITTF onaylı 2 mm kalınlığındaki lastikleri iyi bir hız sağlar. OFF+ oyuncular tarafından tercih edilen seridir. Cornilleau tüm profesyonel raketlerinde üstün teknoloji kullanmıştır.

Dünyanın ilk eco tasarımlı ultra dayanıklı outdoor raketleri!

Literatürde “softbat” olarak da adlandırılan dört mevsim kullanıma uygun Fransız devi Cornilleau marka Skin+ kaplamalı ITTF onaylı raketleri darbeye, UV ışınlarına dayanıklıdır. Bu sayede odağınız tamamen oyunda olacaktır. Softbat tasarımı darbelere ve neme karşı iyi bir direnç sunar. Dinamik polimer kaplaması size iyi bir oyun hızı sağlayacak ve yuvarlak sapı sayesinde her yaştan oyuncunun rahatlıkla kullanabileceği formdadır.

Tacteo 50 ITTF onaylı outdoor masa tenisi raketleri genişletilmiş sapı sayesinde performansınızı maksimum düzeye çıkarır. Tek düşünmeniz gereken rakibinizin bir sonraki hamlesidir. 3 yıldızlı onaylı kauçuğu sayesinde iyi derecede spin sağlar. Kusursuz kontrollü bir oyun için tutuş ve kontrol sunan Tacteo outdoor raketi, renkli görünümü ile tüm oyuncuları memnun edecek. Tüm kötü hava koşullarına dayanabilen genç ve yetişkinlerin kullanımına uygun masa tenisi raketidir. Ayrıca softbatleri yıkayarak temizleyebilirsiniz, raket sapının kirlenmesine ve zahmetli temizliğine de son verir.

Nexeo X70 ve Nexeo X90 pürüzsüz kauçuk kaplamalı, karbon fiber tahtası sayesinde hızlı ve hassas bir outdoor rakettir. Diğer outdoor raketlerden oldukça farklı elastomer saplı Nexeo raketler ağır hizmet tipi malzemelerin kompozisyonudur. Dört mevsim dayanıklıdır, uzun ömürlü kullanımı destekler.

Ar-Ge ürünü, alışılmışın dışındaki malzemeden mamül Cornilleau Nexeo X200 grafit outdoor masa tenisi raketi inanılmaz yüksek performansa sahiptir. Karbon fiberle güçlendirilmiş sap, ağır hizmet tipi malzemelerle güçlendirilmiş raket tek odağı oyuna çevirir.

EN İYİ DART MARKALARI

ÜRÜNLERİ İNCELE

LIVEPRO AĞIRLIK PLAKALARI

SİPARİŞ VER!