• Tüm Kategoriler


1 Yorum

Red Dragon Peter Wright Supa Venom 23 G Dart Oku Seti

ÜRÜN KODU 51639

8.860,90 TL

AĞIRLIK SEÇENEKLERİ

22 G
23 G

Kargo bedava

 • ÜRÜN AÇIKLAMASI
 • TAKSİT SEÇENEKLERİ
İki kez dünya şampiyonu Peter Wright, Red Dragon'un tasarım ekibine, kendisine tek bir dart setinde şimdiye kadar görülen teknolojik olarak en gelişmiş özelliklerle dolu fütüristik bir dart tasarımı yaratması için meydan okudu.

Supa-Venom, bu ekstra teknolojinin maksimum düzeyde kullanılmasını sağlamak için derin testlerden geçti ve Peter'a bir eldiven gibi uyuyor. Bu teknoloji dolu gövdeler, Üçlü Frezeleme, Halka Kesim Tasarımı, Çoklu İyonik Kaplama, Çift Profil Konturları ve Çift Geometrik Kavrama Şekillendirme özelliklerine sahiptir.

Sonuç, Çifte Dünya Şampiyonu'nun bugün bile büyük etkinliklerde kullandığı fütüristik konsept dartlar. Bu parıldayan görünümlü dartlar, gece yarısı siyahı renginde Quattro dikey yönelimli yuvarlak kenar tutuşu ve elektrik mavisi renginde arka küp tasarımlı eğimli yarıçap tutuşu ile tamamlanmıştır - sonuç nefes kesicidir.

Çift Geometrik tutuş stili, Peter'ın başparmağı ve işaret parmağı dart yörüngesini sürerken tam tutuş temas alanlarından yararlanmasına olanak tanır. Ön dikey altıgen tasarım, atışı için saf bir akış sağlayarak ileri itişi içgüdüsel olarak dengelemesine olanak tanır.

Peter'ın dart tasarımına olan tutkusunu paylaşmak Red Dragon'un DNA'sında vardır ve bu son işbirliği, oyuncu dart tasarımında ezber bozan bir şeydir.

ÖZELLİKLER

 • 23 g
 • Kanatlar: Players ekstra kalın standart
 • Şaftlar: Nitrotech polikarbonat kısa
 • Ağırlık merkezi: Orta
 • Gövde tipi: Paralel
 • Grip alanı: Okun tamamı
 • Kavrama seviyesi: 4 (1= Düz, 5= Agresif)
 • %90 Tungsten alaşımı
 • 6,25 mm x 54,6 mm gövde boyutları
 • 3 lü set  OKUMUN AĞIRLIĞI NE OLMALI?

  Günümüzde en büyük dart turnuvası olan PDC'nin oyuncuları 12-32 gram arasında oklar kullanmaktadır. Ortalamaya bakıldığında ise 22 gram okların daha çok tercih edildiği görülür. Dolayısıyla doğru ağırlık diye bir şey yoktur. Gram azalınca okun uzunluğu ve kalınlığı da azalır. Sporcunun kol-omuz kas yapısına, gücüne ve stiline bağlı olarak ağırlık seçimi yapılır. Zamanla gelişen dart oyununuz gramajı değiştirmenize neden olabilir. Eskiye nazaran çok farklı renklerde ve şekillerde oklar piyasaya sunulmuştur. Okun rengi tahta üstünde görülebilmesi açısından önemlidir. 2. ve 3. atışlarda tahta üstündeki okları kolayca seçebilirseniz triple alanlarını daha efektif kullanabilirsiniz. Ayrıca ok gövdesinin şekli ve üstündeki oyuklar tutuş ve atış şeklinizi etkiler. Zamanla, stiliniz oturdukça sizin için daha uygun şekli ve ağırlığı bulacaksınız. Daha önce hiç dart oynamadıysanız 20-24 gram arasında bir okla bu spora başlayabilirsiniz.

  TUNGSTEN Mİ? PİRİNÇ Mİ?

  Dart okları yıllar boyunca pirinçten üretildiler. Çapları kalın olan pirinç okların tahta üstünde kapladıkları alanı (bed blocking) daraltmak için yeni bir materyal arayışına girildi ve tungsten bulundu. Pirince göre yoğun, sert ve pahalı bir metal olan tungsten alaşım haline getirilebilir, işlenebilir. Bu sayede okun üstündeki desenler kolayca oyulabilir. Gövde çapı küçük olan oklar özellikle triple bölgesinde az yer kaplar. Bu yüzden ileri seviye dartçılar ve bütçesi elveren oyuncular tungsten okları tercih ederler. Daha uygun fiyatlarıyla okullarda, rekreatif kullanımda pirinç oklar hala çokça kullanılır. Son zamanlarda bütçe dostu çelik oklar da üretilmiştir. Kalınlıkları ve özellikleri pirinç oklarla benzerlik gösterir. Seviyenize, bütçenize ve stilinize göre pirinç, tungsten ya da çelik oklar içinden seçiminizi yapmalısınız.

  BAKIM-ONARIM

  Dışarı taşan atışlar okunuza çok zarar verir. Eğer acemiyseniz dart koruma çerçevesi kullanın ya da duvarınızı mantar vb bir malzemeyle kaplayın. Oklarınızı yere düşürmeyin. Bu mümkün olamıyorsa tahtanın altına, yere yumuşak bir şeyler serin. Hem performansınızı hem de tahtada tutunma ihtimalini arttırmak için oklarınızın ucunu bileyin. Tüm dart ekipmanlarınızı olduğu gibi oklarınızı da nemli ortamlardan uzak tutun.

  Özellik Değer
  AĞIRLIK 23 G
  MATERYAL %90 TUNGSTEN
  UÇ TİPİ ÇELİK

  İADE KOŞULLARI

  • 15 gün içinde ücretsiz iade. Detaylı bilgi için tıklayın.
 • YORUMLAR (1 Yorum)

  GENEL DEĞERLENDİRME:

  ÇOK İYİ

  Yorum Ekle

  Güzel ve kaliteli ürün

  FATİH KARACAN

  26.04.2023

  Bu yorumu faydalı buldunuz mu?

  Evet (0) Hayır (0)

  YORUM EKLE

  Red Dragon Peter Wright Supa Venom 23 G Dart Oku Seti

  Ürünü derecelendirin:

  İPTAL YORUM EKLE

  Yorum yapabilmek için lütfen üye girişi yapınız.