• Tüm Kategoriler


Red Dragon Peter Wright Double WC SE 22 G Dart Oku Seti

ÜRÜN KODU 51636

7.640,90 TL

AĞIRLIK SEÇENEKLERİ

20 G
22 G

Kargo bedava

 • ÜRÜN AÇIKLAMASI
 • TAKSİT SEÇENEKLERİ
Peter “Snakebite” Wright'ın bir ömür boyu süren yolculuğu, ikinci kez dünya şampiyonası unvanıyla sonuçlandı ve bunu çarpıcı siyah elmas kaplı baskıyla kutlamak istedi.

Siyah kaplamalı elmas kavrama, Peter'ın ikinci destansı unvanını almak için kullandığı dartın tam olarak etrafına inşa edilmiştir.

Bu en yeni SE siyah versiyonu, Peter için ürettiğimiz en uzun ve en ince dartlardan biridir ve titanyum nitrür siyahı ile tamamlanmış elmas füzyon kaplama ile birlikte gelir.

Grup dartlarını gerçekten iyi kullananlar için bir not, oklar çarpıştığında bilinen en sert malzemelerde bile beklediğiniz gibi bir aşınma olur ama bunları değerli savaş yaraları olarak düşünün!

İki kez dünya şampiyonu, özel sürümlü oklar 2 inç uzunluğundadır, 5,1 mm çapında yapılmıştır ve özel sürüm Snakebite Nitro Tech şaftları ile donatılmıştır.

Peter "Bu oklar her koşulda mükemmel bir şekilde işliyor fakat ikinci kez dünya şampiyonu unvanı kazanmak inanılmaz derecede özel. Elmas füzyon tarzı dartların dart cüzdanımda her zaman bir yeri olacak." dedi.

ÖZELLİKLER

 • 22 g
 • Kanatlar: Players ekstra kalın standart
 • Şaftlar: Nitrotech polikarbonat orta
 • Ağırlık merkezi: Orta
 • Gövde tipi: Paralel
 • Grip alanı: Okun tamamı
 • Kavrama seviyesi: 5 (1= Düz, 5= Agresif)
 • Premium %85 tungsten alaşımı
 • 6,3 mm x 54,6 mm gövde boyutları
 • 3 lü set  OKUMUN AĞIRLIĞI NE OLMALI?

  Günümüzde en büyük dart turnuvası olan PDC'nin oyuncuları 12-32 gram arasında oklar kullanmaktadır. Ortalamaya bakıldığında ise 22 gram okların daha çok tercih edildiği görülür. Dolayısıyla doğru ağırlık diye bir şey yoktur. Gram azalınca okun uzunluğu ve kalınlığı da azalır. Sporcunun kol-omuz kas yapısına, gücüne ve stiline bağlı olarak ağırlık seçimi yapılır. Zamanla gelişen dart oyununuz gramajı değiştirmenize neden olabilir. Eskiye nazaran çok farklı renklerde ve şekillerde oklar piyasaya sunulmuştur. Okun rengi tahta üstünde görülebilmesi açısından önemlidir. 2. ve 3. atışlarda tahta üstündeki okları kolayca seçebilirseniz triple alanlarını daha efektif kullanabilirsiniz. Ayrıca ok gövdesinin şekli ve üstündeki oyuklar tutuş ve atış şeklinizi etkiler. Zamanla, stiliniz oturdukça sizin için daha uygun şekli ve ağırlığı bulacaksınız. Daha önce hiç dart oynamadıysanız 20-24 gram arasında bir okla bu spora başlayabilirsiniz.

  TUNGSTEN Mİ? PİRİNÇ Mİ?

  Dart okları yıllar boyunca pirinçten üretildiler. Çapları kalın olan pirinç okların tahta üstünde kapladıkları alanı (bed blocking) daraltmak için yeni bir materyal arayışına girildi ve tungsten bulundu. Pirince göre yoğun, sert ve pahalı bir metal olan tungsten alaşım haline getirilebilir, işlenebilir. Bu sayede okun üstündeki desenler kolayca oyulabilir. Gövde çapı küçük olan oklar özellikle triple bölgesinde az yer kaplar. Bu yüzden ileri seviye dartçılar ve bütçesi elveren oyuncular tungsten okları tercih ederler. Daha uygun fiyatlarıyla okullarda, rekreatif kullanımda pirinç oklar hala çokça kullanılır. Son zamanlarda bütçe dostu çelik oklar da üretilmiştir. Kalınlıkları ve özellikleri pirinç oklarla benzerlik gösterir. Seviyenize, bütçenize ve stilinize göre pirinç, tungsten ya da çelik oklar içinden seçiminizi yapmalısınız.

  BAKIM-ONARIM

  Dışarı taşan atışlar okunuza çok zarar verir. Eğer acemiyseniz dart koruma çerçevesi kullanın ya da duvarınızı mantar vb bir malzemeyle kaplayın. Oklarınızı yere düşürmeyin. Bu mümkün olamıyorsa tahtanın altına, yere yumuşak bir şeyler serin. Hem performansınızı hem de tahtada tutunma ihtimalini arttırmak için oklarınızın ucunu bileyin. Tüm dart ekipmanlarınızı olduğu gibi oklarınızı da nemli ortamlardan uzak tutun.

  Özellik Değer
  AĞIRLIK 22 G
  MATERYAL %85 TUNGSTEN
  UÇ TİPİ ÇELİK

  İADE KOŞULLARI

  • 15 gün içinde ücretsiz iade. Detaylı bilgi için tıklayın.
 • YORUMLAR

  YORUM EKLE

  Red Dragon Peter Wright Double WC SE 22 G Dart Oku Seti

  Ürünü derecelendirin:

  İPTAL YORUM EKLE

  Yorum yapabilmek için lütfen üye girişi yapınız.