• Tüm Kategoriler


USR Looper3.2 3 No Futbol Topu

ÜRÜN KODU 51204

320,90 TL

BOYUT SEÇENEKLERİ

3 No
4 No
5 No
  • ÜRÜN AÇIKLAMASI
  • TAKSİT SEÇENEKLERİ
USR'nin 10 yaş altındaki sporcular için ürettiği Looper 3 No, yumuşak derisi ve göz alıcı renkleriyle oyunu minikler için daha da kolaylaştıracak.

ÖZELLİKLER

  • 3 no 10 yaşın altındaki sporculara uygun
  • 2,7 mm PVC deri, kauçuk iç lastik
  • 319 g
  • 61 cm çevre
  • Makine dikişli, 30 panelli dizayn
  • Yeşil-siyah-beyaz renklerde
Her biri farklı renklerde üretilmiş USR Looper serisinin en küçük topu. Okullar, spor okulları ve rekreatif futbola uyumlu üretilmiş, fiyat/performans ürünü.

BOYUT SEÇİMİ

Türkiye Futbol Federasyonu’nun belirlediği kurallara göre 10 yaş altındaki kız ve erkek tüm sporcuların müsabakalarında 3 numara futbol topu kullanılması gerekmektedir. Daha büyük top, olması gerekenden daha ağır top demektir. Çocukların ayak ve kafayla çekecekleri şutlardan çekinmemeleri ve tekniklerinin düzgün gelişmesi için mutlaka yaş grubuna uygun büyüklükte top kullanılmalıdır. Büyük topla oynatmak sakatlığa davetiye çıkarmasını yanı sıra çocuğun futboldan soğumasına neden olabilir. USR Looper 3 No nizami büyüklüğü ve yumuşak dokunuş hissiyle çocuklara futbolu sevdirecek.

KULLANIM

Öncelikle satın aldığınız topların tamamının inik olarak gönderileceğini ve şişirdiğiniz topların iç basınçlarını zamanla kaybedeceklerini bilerek bir pompa edinmelisiniz. Siboplarını kayganlaştırarak ve mutlaka top iğnesiyle şişirmelisiniz. Topu kullanmadan şişik vaziyette 24 saat bekletmelisiniz. Sibobundan iğne girmeyen veya 24 saat içinde inen topları iade edebilirsiniz. Sibobun iğne ve top pompası kullanılmadan zorlanması sonucu kayması, içine düşmesi vb. durumlarda, değişim-iade mümkün olamayacaktır, lütfen unutmayın. Bu arada dikişli topların yuvarlak formlarına tam olarak kavuşabilmeleri için, bir süre şişik olarak beklemeleri gerekebilir.

BAKIM-KORUMA

Bir futbol topunun ömrünü ancak antrenman sahanızın zeminine uygun ürünü satın alarak ve onu doğru şekilde depolayarak uzatabilirsiniz. ‘’Zemine uygun topu seçmek’’ ve ‘Depolama ortamı’’. Her futbol topunun kullanıma uygun olduğu zemin türü vardır. Yumuşak sahalara uygun olanını asfaltta kullanırsanız çok kısa bir sürede yıpranacağını bilmeli ve bu duruma hazırlıklı olmalısınız. Futbol toplarınızı hiçbir zaman nemli ortamlarda bırakmayın. Direkt güneş ışığı altında ya da ısıtıcıların yanında hiç bırakmayın. Onları depolamanın ve ıslak bir topu kurutmanın en güzel yolu nemden uzakta ve normal sıcaklıktaki bir odada, sabit ısı altında bırakmaktır.

TAMİR

Patlayan toplarınızı Top Gum ile tamir edebilirsiniz.

Özellik Değer
BOYUT 3 NUMARA
DİKİŞ TÜRÜ MAKİNE DİKİŞLİ
ONAY ONAYLI OLMAYANLAR
YAŞ GRUBU 10 YAŞ ALTI
ZEMİN ÖZELLİĞİ YUMUŞAK ZEMİNE UYGUN
AĞIRLIK 300-350 GR

İADE KOŞULLARI

  • 15 gün içinde ücretsiz iade. Detaylı bilgi için tıklayın.

YORUMLAR

YORUM EKLE

USR Looper3.2 3 No Futbol Topu

Ürünü derecelendirin:

İPTAL YORUM EKLE

Yorum yapabilmek için lütfen üye girişi yapınız.