• Tüm Kategoriler


USR B190 Şişme Baraj Adamı Senior

ÜRÜN KODU 50553

2.753,90 TL

BOYUT SEÇENEKLERİ

170 Cm
190 Cm


RENK SEÇENEKLERİ

Kargo bedava

  • ÜRÜN AÇIKLAMASI
  • TAKSİT SEÇENEKLERİ
USR'den, 190 cm boyunda, şişirilebilir, hacıyatmaz özellikli baraj adamı.

ÖZELLİKLER

  • 190 cm
  • 0,6 mm kalınlığında dayanıklı, su geçirmeyen PVC
  • Tabanı suyla doldurulur, üst kısmı şişirilir
  • İki kenarında kolay taşıma için tutamaçlar
  • Her iki tarafta futbolcu deseni baskılı
  • 1 adet, sarı renk

KULLANIM

Ürün havayla şişirilen üst kısım ve suyla doldurulan tabandan oluşur. Kullanıma hazır hale getirmek için önce tabanını 3/4 oranında suyla doldurup sibobunu kapatın. Üst kısmını da gerekli basınca gelene kadar pompayla şişirin. Son derece sert ve delinmesi zor olmasına rağmen ürünü fazla şişirmeyin! Şiş vaziyetteyken mutlaka 2 kişi taşımalısınız. Yanlardaki tutamaçlar sayesinde taşınmasını kolaydır. Pompa haricen temin edilmelidir. Piyasadaki şişme yatak pompaları işlev görmektedir. Çift kademeli sibobun ilk kademesi check walve i sayesinde sadece içeri hava alır. Pompanızın başlığına göre baraj adamının sibop başlığını ayarlayın, hızlıca şişirin.

FAYDALARI

Hacıyatmaz şeklinde üretilen bu baraj adamı, ağırlıklı tabanlara ihtiyaç duymadan çim veya suni çim üzerinde kullanılabilir. Su dolu tabanı sayesinde, top çarptığında daima dik pozisyona geri gelir. Göz alıcı, parlak sarı rengi sahada kendini belli eder. Kurulumu basittir, sadece 3 dakika içinde şişirilir. Yalnızca serbest vuruş değil, korner, uzun top vb. gibi kaleci antrenmanlarında da güvenle kullanılır, sakatlık riskini önler. Tüm dünyada defans adamı simülasyonlarında kullanılan etkili bir ekipmandır.

BAKIM-KORUMA

Baraj adamlarını mutlaka uygun bir pompayla, yeteri kadar şişirmelisiniz. Baraj adamına, sibobuna uygun şişme yatak, bot, şişme havuz gibi ürünler için kullanılan manuel ya da elektrikli pompalarla hava basın. Tabanını çok fazla suyla doldurmanız hem ürüne zarar verebilir hem de taşımanızı zorlaştırır. Su haznesinin maksimum 3/4'ünü doldurabilirsiniz. Taşımak için yanlarında bulunan tutamaçları kullanın, yerde sürüklemeyin, garanti dışı kalmaması için delici ve kesici aletlerle temasından kaçının. Paketin içinden 2 tane sticker şeklinde yama çıkar. Bu yamaları atmayın, ilerde oluşabilecek delinme durumlarında kullanmanız gerekebilir.

İADE KOŞULLARI

  • 15 gün içinde ücretsiz iade. Detaylı bilgi için tıklayın.

YORUMLAR

YORUM EKLE

USR B190 Şişme Baraj Adamı Senior

Ürünü derecelendirin:

İPTAL YORUM EKLE

Yorum yapabilmek için lütfen üye girişi yapınız.