• Tüm Kategoriler


Red Dragon TF6413 Hardcore Radical Kanat Seti

ÜRÜN KODU 49817

74,90 TL

RENK SEÇENEKLERİ

 • ÜRÜN AÇIKLAMASI
 • TAKSİT SEÇENEKLERİ
Red Dragon'dan çift akış teknolojisine sahip, son derece dayanıklı, ekstra kalın 1 takım flight seti.

ÖZELLİKLER

 • Poly Metronic plastik
 • Dual flow teknolojisi
 • Standart kanat tipi
 • 100 mikron. Ekstra kalın.
 • Mavi-siyah
 • 1 set, aynı modelde toplam 3 dart kanadı

  KANAT SEÇİMİ

  Tıpkı bir uçak gibi dart okları da uçabilmek için hıza ve kanatlara ihtiyaç duyarlar. Flight da denilen dart kanatlarının büyüklüğü, okun süzülme hızını, dolayısıyla havada geçirdiği süreyi, ayrıca tahtaya saplanma açısını etkiler. Bazı kanatların üstüne sürtünmeyi arttırması amacıyla nervürler oyulmuştur. Unutmamak gerekir ki kanadın büyüklüğü dart tahtası üstünde belli bir alanı bloke eder, sonraki atışlarda zorluk çıkarabilir. Atış hızınız, okunuzun ağırlığı, şaftınızın uzunluğu ve zamanla geliştireceğiniz oyun stilinize göre kanat seçmelisiniz.

  KANAT ÇEŞİTLERİ

  Kanadın yüzey alanıyla uçuş süresi doğru orantılıdır. Slim, DXM, Kite, Shield, Xtra ve Fin olarak bilinen kanatlar hızlıdır. Sert atış yapan ya da hafif oklar kullanan oyunculara uygundur. Elektronik dart okları için de bu tarz hızlı kanatlar iyidir. Standart (Plus) tüm dünyada ve büyük oyuncular tarafından da en çok tercih edilen modeldir. Daha ağır oklara uygundur. Sürtünme alanı fazla olduğu için uzun ve stabil bir uçuş sağlar. Okları bir arada tutar. Büyük kanatlar (Big Wing) çok daha yavaş ve stabildir. Ayrıca tahta üstünde çok yer kaplar. Kanatların mikron olarak kalınlıkları bellidir. Genelde 75 ve 100 nadiren 125 mikronluk kanatlar oyuncular tarafından tercih edilir. Kanat kalınlığı arttıkça okun ağırlık merkezi arkaya doğru kayarken, hızı ve tahtaya saplanma açısı değişir. Farklı dart markaları ürettikleri benzer kanat şekillerine farklı isimler takmış olabilirler. Örneğin Unicorn’un ''DXM'' adını verdiği modele başka markalar ''Kite'' demektedir. İyi bir dart oyuncusu olmak için markaların isimlerinden ziyade kanatların şekillerini ve oka etkilerini öğrenmeniz gerekir.

  BAKIM-ONARIM

  Kanatlar ve şaftlar dart oyuncularının sarf malzemesidir. Zamanla eskiyecek ve yenisini almanız gerekecek. Acemi oyuncular okları daha çok yere düşürebilirler. Tahtanın altına yumuşak bir şeyler sermek işe yarayabilir. Kanatları direkt güneş ışığından ve ısıtıcılardan uzak tutun. Oyununuz bittiğinde oktan çıkartın. Mümkünse kanat kılıfı ya da dart cüzdanında muhafaza edin ve ömrünü uzatın.

  Özellik Değer
  KALINLIK 100 Mikron
  ŞEKİL Plus-Standart
  SET ADEDİ 3 lü

  İADE KOŞULLARI

  • 15 gün içinde ücretsiz iade. Detaylı bilgi için tıklayın.
 • YORUMLAR

  YORUM EKLE

  Red Dragon TF6413 Hardcore Radical Kanat Seti

  Ürünü derecelendirin:

  İPTAL YORUM EKLE

  Yorum yapabilmek için lütfen üye girişi yapınız.