• Tüm Kategoriler


Winmau 7025-202 Vecta Dart Şaft Seti Orta

ÜRÜN KODU 49626

180,90 TL

UZUNLUK SEÇENEKLERİ

Kısa
Orta


RENK SEÇENEKLERİ

  • ÜRÜN AÇIKLAMASI
  • TAKSİT SEÇENEKLERİ
Yüksek yoğunluklu polikarbonat gövdeye düşük yoğunluklu alüminyum kuyruk kaynaştırıldı. Üstüne, halkaların kanadı daha iyi sıkıştırması için 3 farklı mesafede oyuklar açıldı. Tüm bu özellikler eklenirken aerodinamik formun korunmasına özen gösterildi.

ÖZELLİKLER

  • Vecta serisi kanat kilitleme sistemi
  • Polikarbonat plastik ve alüminyum kompozit
  • Beyaz gövde siyah kuyruk
  • Orta - 40 mm
  • 3 lü şaft seti

    ŞAFT UZUNLUĞU NE OLMALI?

    Şaftlar, uçuşu oluşturan kanadın, ağırlığı oluşturan gövdeye olan uzaklığını belirler. Dolayısıyla şaftın uzunluğu tüm okun ağırlık merkezini değiştirir. Boy uzadıkça havada kalma süresi de uzar ve ok yere daha paralel bir rota izler. Oyuncular genelde çok uzun uçuş süresi istemezler ama kontrol isterler. Uzun şafta sahip oklar, stabil ve yatay bir uçuş sonrasında tahta üstüne dik bir açıyla temas eder. Çok hızlı ok atıyorsanız uzun şaftlar sizi yavaşlatarak kontrolünüzü arttırır. Tüm dünyada en çok tercih edilen, hem kontrol hem de açı avantajı sağlayan orta uzunluktaki şaftlardır. Daha hassas bir oyun stiliniz varsa kısa şaft kullanmanız sizin için iyi olabilir. Winmau firması son yıllarda kısa-orta arasında yer alan ve ''Intermediate'' adını verdiği 41 mm lik şaftları üretmeye başladı. Tarzınıza, okunuza ve kanadınıza göre kendinize uygun şaftı 4 farklı uzunluk arasından seçmelisiniz.

    PLASTİK, ALÜMİNYUM, KARBON FİBER, NE FARK EDER?

    Çoğu dart oyuncusu hafif, ucuz ve kullanışlı olduğu için plastik şaft kullanır. Alüminyum olanlar ağır ve pahalıdır. Kanat takmak zor olabilir, ayrıca zaman içinde yamulabilirler ama plastik şaftlar gibi kırılmazlar. Karbon fiber şaftlar hem dayanıklı hem de hafiftir ancak pahalıdır. Winmau Vecta serisi şaftlar, plastik ve alüminyumu birleştirerek oyunculara farklı bir seçenek sunar.

    BAKIM-ONARIM

    Oklarınızı yere düşürmeyin. Acemiyseniz tahtanın altına yumuşak bir şeyler serin. Şaftların bir dart oyuncusunun sarf malzemesi olduğunu, zamanla özelliklerini kaybedeceklerini ve tekrar satın almanız gerekeceğini unutmayın. Isıtıcılardan, ani ısı değişimlerinden ve direkt güneş ışığından uzak tutun.

    Özellik Değer
    UZUNLUK ORTA
    MATERYAL PLASTİK/ALÜMİNYUM
    SET ADEDİ 3 lü

    İADE KOŞULLARI

    • 15 gün içinde ücretsiz iade. Detaylı bilgi için tıklayın.
  • YORUMLAR

    YORUM EKLE

    Winmau 7025-202 Vecta Dart Şaft Seti Orta

    Ürünü derecelendirin:

    İPTAL YORUM EKLE

    Yorum yapabilmek için lütfen üye girişi yapınız.