• Tüm Kategoriler


USR Junglewalk Hip Band

ÜRÜN KODU 48884

RENK SEÇENEKLERİ

  • ÜRÜN AÇIKLAMASI
  • TAKSİT SEÇENEKLERİ
USR'den beğendiğiniz hip bandı seçin, yıllarca kullanın. Orta sertlikte dirence sahip bu bantlar, kumaş dokulu yapısıyla profesyonel kullanıma uygun.

ÖZELLİKLER

  • Genişlik: 8 cm
  • Uzunluk: 76 cm
  • Malzeme: Dokuma kumaş içerisinde %100 doğal kauçuk
  • Sertlik: Orta sert, hem alt hem de üst bacakta kullanmak için idealdir.
  • Ekstra özellik: Lastiğin iç kısmındaki kauçuk 2 şerit sayesinde bacaktan kaymaz, kıvrılmaz.
76 cm lik uzunluğu sayesinde ayak bileğine takarak yapabileceğiniz stance, lunge, jumping jack ve üst bacakta yapacağınız kalça şekillendirici egzersizler için uygun. Diz bağlarını güçlendirmek, daha dengeli ve sağlam yere basan sporcuları antrene etmek için de harika bir alet.

FAYDALARI

Hip bantlar, vücut hareket halindeyken dahi bacaklara direnç uygulayabilen çok kullanışlı lastiklerdir. Hem kasların hem de dizlerdeki bağların gelişimini destekler, dengeyi arttırır. Bacakların yan kaslarını çalıştırarak güzel bir görünüme kavuşmasına yardımcı olduğu gibi, iç kalça kasını da basit bir squat hareketiyle güçlendirerek vücudun genel duruşunu ve yürüyüşü düzeltmeye yardımcı olur. Birden fazla bant kullanarak direnci katlayarak artırabilir, çok daha güçlü ve fonksiyonel antrenmanlar yapabilirsiniz. Pilates sınıflarında lastiklerin bağlanarak kullanıldığı birçok egzersizi micro bantlar sayesinde bağlama işlemine gerek kalmadan kolayca yaptırabilirsiniz. Bu size derste harcanan zamanınızdan tasarruf sağlayacağı gibi, öğrencilerin bantları geniş ya da dar bağlama riskini de ortadan kaldıracaktır.

SERTLİK SEÇİMİ

Kauçuk USR mikro bantlara nazaran daha sert, daha zor ama daha kullanışlı lastikler. Antrasit ve sarı renklerdeki hip bantların genişlikleri aynı ancak uzunlukları farklı. Aralarındaki uzunluk farkının direnç seviyelerini belirlediğini bilerek kendinize uygun sertlikteki bandı seçebilirsiniz.

BAKIM-KORUMA

Lastiklerinizin ömrünü direkt güneş ışığından, kalorifer, soba gibi ısıtıcılardan uzak tuttuğunuz sürece uzatabilirsiniz. Geri dönüşümlü malzemeden üretildiklerini lütfen unutmayın ve bir USR ürünüyle işiniz bittiğinde dönüşümle geri kazandırın.

Özellik Değer
ADET TEKLİ
MATERYAL LATEKS DOKUMA
UZUNLUK HIP BAND
SERTLİK ORTA

İADE KOŞULLARI

  • 15 gün içinde ücretsiz iade. Detaylı bilgi için tıklayın.

YORUMLAR

YORUM EKLE

USR Junglewalk Hip Band

Ürünü derecelendirin:

İPTAL YORUM EKLE

Yorum yapabilmek için lütfen üye girişi yapınız.