• Tüm Kategoriler


USR BRJ6 Futbol Baraj Adamı Kırmızı

ÜRÜN KODU 48605

4.386,90 TL

RENK SEÇENEKLERİ

Kargo bedava

  • ÜRÜN AÇIKLAMASI
  • TAKSİT SEÇENEKLERİ
Dayanıklı plastikten tek parça olarak üretilen USR'nin profesyonel çivili baraj adamı.

ÖZELLİKLER

  • Yükseklik: 180 cm
  • Genişlik: 57,5 cm
  • Ağırlık: 3,2 kg
  • Çivi uzunluğu: 11 cm
  • Renk: Kırmızı
  • Malzeme: Yüksek mukavemetli plastik
Tamamı tek parçadan oluşan bu baraj adamı sadece 3,2 kilogram ağırlığıyla hem sağlam hem de pratik. Delikli yapısıyla rüzgardan etkilenmez.

FAYDALARI

Futbol bir skor oyunudur. Gollerin yarısından fazlasının duran toplardan geldiği dikkate alınırsa, hem hücum hem de savunma pozisyonları düşünülerek serbest atış antrenmanları yaptırmak gerekir. Barajda durmak oyunculara sıkıcı gelir ve alıştırmaların kısa kesilmesine yol açabilir. Bu baraj adamları ile duran top antrenmanlarınızda çok daha az kişiye ihtiyaç duyarsınız.

HÜCUMDA BRJ6

İsabetli frikikler ancak uzun süren çalışmaların eseri olabilir. BRJ6 ile antrenman sonlarında sadece frikikçilerinizi özel olarak çalıştırabilirsiniz. Serbest vuruşta ön ve arka direk koşuları, kaleciden dönen topu takip etme, kafa toplarında doğru zamanlama, ofsayttan kaçınma gibi hücum alışkanlıklarını, barajda duracak oyunculara ihtiyaç duymaksızın kazandırabilirsiniz. Ayrıca BRJ6’yı sahada savunmacılarınızın yerlerine dikerek sadece hücum drilleri yaptırabilirsiniz.

SAVUNMADA BRJ6

Oyuncularınızın serbest vuruşlardaki pozisyon hatalarından sıkılmış olabilirsiniz. Bu durum size çok maç kaybettirebilir. BRJ6 ile duran top savunmasında ofsayt taktiği, ceza sahasında adam paylaşma, hücuma hızlı geçiş gibi savunma alışkanlıklarını kazandırabilirsiniz. Özel kaleci antrenmanınız için sadece frikikçilere ihtiyacınız kalacak. Kalecilerin yüksek toplarda sadece topa bakmalarını, ama ceza sahası içinde kendine uygun koridorları bulup topun düşeceği noktaya da yaklaşmasını istersiniz. Bu baraj adamlarının göz alıcı renkleri, kaleciler tarafından fark edilerek topa sıçramak için en doğru noktayı seçme alışkanlığı kazanacak.

BRJ3 kauçuk tabanlık ile baraj adamını her zeminde kullanabilirsiniz. USR BRJ2 metal arabaya 5 adede kadar baraj adamı takabilir, sahada kolayca yerini değiştirebilirsiniz.

USR’nin teknik olarak uyumlu birçok ürünüyle antrenmanlarınız artık çok daha fonksiyonel ve kendine has. Satışa sunulmadan test edilen USR ürünleri sağlamlığıyla da bütçenizi koruyor. USR, az ekipman fonksiyonel antrenman.

İADE KOŞULLARI

  • 15 gün içinde ücretsiz iade. Detaylı bilgi için tıklayın.

YORUMLAR

YORUM EKLE

USR BRJ6 Futbol Baraj Adamı Kırmızı

Ürünü derecelendirin:

İPTAL YORUM EKLE

Yorum yapabilmek için lütfen üye girişi yapınız.