• Tüm Kategoriler


USR NK3 3 Kg Neopren Kettlebell

ÜRÜN KODU 48058

557,90 TL

AĞIRLIK SEÇENEKLERİ

2 Kg
3 Kg
4 Kg
5 Kg
6 Kg
8 Kg
10 Kg
12 Kg
16 Kg

Kargo bedava

  • ÜRÜN AÇIKLAMASI
  • TAKSİT SEÇENEKLERİ
USR'nin neopren kaplı 3 kiloluk kettlebelli şıklığa, dayanıklılığa önem veren stüdyolar ve bireysel kullanıcılar için üretildi.

ÖZELLİKLER

  • Ağırlık: 3 kg
  • Sap çapı: 2,65 cm
  • Materyal: Neopren kaplı demir döküm
  • Tutuş uzunluğu: 9,5 cm
  • Renk: Turuncu

FAYDALARI

Çift eklemli hareketlerde antrenman çeşitliliğini kullanma amaçlıdır. Bu alet sayesinde el bileğini neredeyse tüm açılarda çalıştırarak antrenman yaptırabilirsin. Çift elle kullanım da dahil tüm tutuş ve duruşları desteklemesi sayesinde fonksiyonel güç antrenmanları yapabilmene olanak sağlar. Ayrıca USR çaydanlık dambıllar, kompakt yapısı ve tutma kısımlarının genişliği sayesinde turkish get-up gibi biraz alan gerektiren hareketleri bile rahatlıkla yapmana imkan tanır.

USR NEOPREN KETTLEBELL SERİSİ

Usr'nin döküm çaydanlık dambılları maksimum dayanıklılık için neoprenle kaplandı. Yere bırakıldığında gürültü yapmaz, terliyken elden kaymaz. 2-3-4-5-6-8-10 kilogramlarda, her sporcunun ilgisini çekecek şeker gibi renklerde üretildiler. Kilolarına göre kızıldan mora doğru giden renkler stüdyonuzda gökkuşağı ambiansı oluşturur. Ayrıca pilates lastikleri ve neopren dambıllar gibi bir çok başka ürünümüzle aynı tonlardadır. Spor salonunuzda bir tarz mı yaratmak istiyorsunuz? USR ürünleri tam size göre!

BAKIM-KORUMA-GÜVENLİK

USR kettlebeller her ne kadar darbelere karşı dayanıklı olsalar da neopren kaplamayı kesici ve delici aletlerden uzak tutmalısınız. Nemli ortamlar spor aletlerinin düşmanıdır. Oksitlenmeleri önlemek için ekipmanlarınızı kuru ortamlarda saklayın, antrenman sonunda ıslak bırakmayın. Güneş ışığı altında ya da ısıtıcıların yanında bırakılan spor aletlerinin ömrü kısalır. Özellikle hızlı hareketlerde çaydanlık dambılın elinizden kaymaması için gerekli önlemleri almalısınız. Elleriniz çok terliyorsa fitness eldiveni kullanmak işe yarayabilir.

Özellik Değer
MATERYAL NEOPREN-DEMİR
AĞIRLIK 1-5 KG
ÜRÜN TİPİ ÇAYDANLIK DAMBIL

İADE KOŞULLARI

  • 15 gün içinde ücretsiz iade. Detaylı bilgi için tıklayın.

YORUMLAR

YORUM EKLE

USR NK3 3 Kg Neopren Kettlebell

Ürünü derecelendirin:

İPTAL YORUM EKLE

Yorum yapabilmek için lütfen üye girişi yapınız.