• Tüm Kategoriler


USR ND100 10 Kg Neopren Dambıl

ÜRÜN KODU 48056

2.064,90 TL

AĞIRLIK SEÇENEKLERİ

0,5 Kg
1 Kg
2 Kg
3 Kg
4 Kg
5 Lİ SET
5 Kg
8 Kg
10 Kg

Kargo bedava

  • ÜRÜN AÇIKLAMASI
  • TAKSİT SEÇENEKLERİ
USR'nin neopren kaplı 10 kiloluk dambılı sağlamlığa, şıklığa önem veren stüdyolar ve bireysel kullanıcılar için üretildi.

ÖZELLİKLER

  • Ağırlık: 10 kg
  • Adet: 1
  • Renk: Mor
  • Materyal: Neopren kaplı döküm demir

FAYDALARI

Özellikle kadınlarda yaşla veya kiloyla alakalı olarak üst kolda görülen sarkmaları önlemek için, hafif ağırlıklardaki bu dambıllar kullanılmaktadır. Üst kol ve omuz kaslarını harekete geçirerek görünüşünüzü değiştirmek bu ürünlerle çok kolay. Neopren dambıllar önceleri sadece pilates stüdyolarında karşımıza çıkarken, pandemiden sonra evlerimizin de vazgeçilmez bir parçası oldu. Klasik, yuvarlak görünüşlü şekline rağmen üst ve altındaki düz kenarları yerde yuvarlanmasını önler. Fizik-tedavi-rehabilitasyon çalışmalarının yanında ağırlık antrenmanına yeni başlayacak çocuklar ve gençler için de uygundur.

USR NEOPREN DAMBIL SERİSİ

Usr'nin neopren dambılları maksimum dayanıklılık düşünülerek üretildi. Yere bırakıldığında gürültü yapmaz, terliyken elden kaymaz. 0,5-1-2-3-4 kilogramlarda, her sporcunun ilgisini çekecek şeker gibi renklerde üretildiler. Kilolarına göre kızıldan mora doğru giden renkler stüdyonuzda gökkuşağı ambiyansı oluşturur. Ayrıca pilates lastikleri ve neopren kettlebeller gibi bir çok başka ürünümüzle aynı tonlardadır. Spor salonunuzda bir tarz mı yaratmak istiyorsunuz? USR ürünleri tam size göre!

BAKIM-KORUMA-GÜVENLİK

USR dambıllar her ne kadar darbelere karşı dayanıklı olsalar da neopren kaplamayı kesici ve delici aletlerden uzak tutmalısınız. Güneş ışığı altında ya da ısıtıcıların yanında bırakılan spor aletlerinin ömrü kısalır. Dambıllarınızı yüksek sıcaktan korumalısınız.

Özellik Değer
MATERYAL NEOPREN-DEMİR
AĞIRLIK 6-10 KG
ÜRÜN TİPİ DAMBIL

İADE KOŞULLARI

  • 15 gün içinde ücretsiz iade. Detaylı bilgi için tıklayın.

YORUMLAR

YORUM EKLE

USR ND100 10 Kg Neopren Dambıl

Ürünü derecelendirin:

İPTAL YORUM EKLE

Yorum yapabilmek için lütfen üye girişi yapınız.