• Tüm Kategoriler


USR CORD50 120 Cm. Ekstra Hafif Sert Direnç Bandı

ÜRÜN KODU 46918

442,90 TL

SERTLİK SEÇENEKLERİ

X-Hafif
Hafif
Orta
Sert
X-Sert
3 LÜ SET
5 Lİ SET
  • ÜRÜN AÇIKLAMASI
  • TAKSİT SEÇENEKLERİ
Profesyonel kullanıma uygun, USR direnç bantlarından en hafif sertlikte olanı.

ÖZELLİKLER

  • Sertlik: 2,25 kg/5 lbs
  • Lastik uzunluğu: 120 cm
  • Renk: Kırmızı
  • Materyal: Lastik kauçuk, elcikler kauçuk kaplama plastik, karabinalar çelik.
  • Ekstra özellik: Sağlam, polyester kılıfı lastiğin esneme sınırını belirler. Bu sayede lastik kopmaz, kopsa da size zarar veremez.
USR direnç lastikleri, güçlendirilmiş bağlantı noktaları ve çelik karabinalarıyla hem ev hem de spor salonlarında kullanıma uygun. 5 farklı dirençteki lastiklerden tek tek ya da set olarak satın alabilirsiniz.

FAYDALARI

Elciklerle satışa sunulan bu lastiklerle her türlü itme ve çekme egzersizlerini yapabilirsiniz. Bu sayede sırt, göğüs, omuz ve kol çalıştırabilirsiniz. Ağırlık antrenmanından önce ısınmak için birebirdir. Sakatlanmaları önler, performansı arttırır. Tatile bile sizinle gelebilir, yer kaplamaz, sizi antrenmansız bırakmaz.

SERTLİK SEÇİMİ

USR Cord serisi lastikler 5 ayrı sertlikte satışa sunulmuştur. Seviyenize uygun olan lastiği seçebilir ya da set olarak satın alıp bu işi kökten bitirebilirsiniz.

KULLANIM

Lastikleri tekli olarak kullanabileceğiniz gibi birden fazla lastiği aynı anda kullanarak direnci arttırabilirsiniz. USR Cord 31 kapı aparatı sayesinde her türlü kapıyı sabit nokta olarak kullanabilir, antrenmanlarınızı çeşitlendirebilirsiniz.

BAKIM-KORUMA

Kapı aparatıyla kullanacaksanız polyester kılıfın ve lastiğin her iki tarafta eşit uzunlukta olduğundan emin olmalısınız. Kapı aparatı yerine başka bir noktaya bağlayacaksanız mutlaka ürünün karabinasını kullanmalısınız.

GARANTİ

USR direnç lastiklerini bir noktaya sabitlemek için ya Cord31 kapı aparatı ya da kendi karabinasını kullanmalısınız. Lastiğin kılıfının içinde dengeli bir şekilde yayıldığından emin olun ve polyester kılıfa zarar verecek, içindeki lastiği kesecek yerlerden geçirmeyin.

Özellik Değer
SERTLİK X-HAFİF

İADE KOŞULLARI

  • 15 gün içinde ücretsiz iade. Detaylı bilgi için tıklayın.

YORUMLAR

YORUM EKLE

USR CORD50 120 Cm. Ekstra Hafif Sert Direnç Bandı

Ürünü derecelendirin:

İPTAL YORUM EKLE

Yorum yapabilmek için lütfen üye girişi yapınız.