• Tüm Kategoriler


25 Yorum

USR SBH Super Mikro Hip Band Sert

ÜRÜN KODU 45600

121,93 TL

SERTLİK SEÇENEKLERİ

Hafif
Orta
Sert
3 LÜ SET
  • ÜRÜN AÇIKLAMASI
  • TAKSİT SEÇENEKLERİ
Profesyonel kullanıma uygun kumaş dokulu USR mikro bantlardan en kısa ve sert olanı. Sarı renkli mikro bant daha çok üst bacakta kullanıma uygun.

ÖZELLİKLER

  • Genişlik: 8 cm
  • Uzunluk: 64 cm
  • Renk: Sarı
  • Malzeme: Dokuma kumaş içerisinde %100 doğal kauçuk
  • Sertlik: Yüksek sert, daha çok üst bacakta kullanmak için idealdir.
  • Ekstra özellik: Lastiğin iç kısmında bacaktan kaymasını önlemek amacıyla kauçuk 2 şerit bulunur. Egzersiz esnasında kaymaz, kıvrılmaz.
64 cm lik uzunluğu sayesinde daha sert ve üst bacakta yapacağınız kalça şekillendirici egzersizler için daha uygun. Diz bağlarını güçlendirmek, daha dengeli ve sağlam yere basan sporcuları antrene etmek için de harika bir alet.

FAYDALARI

Micro bantlar, vücut hareket halindeyken dahi bacaklara direnç uygulayabilen çok kullanışlı lastiklerdir. Hem kasların hem de dizlerdeki bağların gelişimini destekler, dengeyi arttırır. Bacakların yan kaslarını çalıştırarak güzel bir görünüme kavuşmasına yardımcı olduğu gibi, iç kalça kasını da basit bir squat hareketiyle güçlendirerek vücudun genel duruşunu ve yürüyüşü düzeltmeye yardımcı olur. Birden fazla bant kullanarak direnci katlayarak artırabilir, çok daha güçlü ve fonksiyonel antrenmanlar yapabilirsiniz. Pilates sınıflarında lastiklerin bağlanarak kullanıldığı birçok egzersizi micro bantlar sayesinde bağlama işlemine gerek kalmadan kolayca yaptırabilirsiniz. Bu size derste harcanan zamanınızdan tasarruf sağlayacağı gibi, öğrencilerin bantları geniş ya da dar bağlama riskini de ortadan kaldıracaktır.

SERTLİK SEÇİMİ

Kauçuk USR mikro bantlara nazaran daha sert, daha zor lastikler. Antrasit, kırmızı ve sarı renklerin genişlikleri aynı ancak uzunlukları farklı. Aralarındaki uzunluk farkı direnç seviyelerini belirlemektedir.

BAKIM-KORUMA

Lastiklerinizin ömrünü direkt güneş ışığından, kalorifer, soba gibi ısıtıcılardan uzak tuttuğunuz sürece uzatabilirsiniz. Geri dönüşümlü malzemeden üretildiklerini lütfen unutmayın ve bir USR ürünüyle işiniz bittiğinde dönüşümle geri kazandırın.

Özellik Değer
ADET TEKLİ
MATERYAL LATEKS DOKUMA
UZUNLUK HIP BAND
SERTLİK SERT

İADE KOŞULLARI

  • 15 gün içinde ücretsiz iade. Detaylı bilgi için tıklayın.

YORUMLAR (25 Yorum)

GENEL DEĞERLENDİRME:

İYİ

Yorum Ekle

Sertliği baya iyi gerçekten beğendim

TRENDYOL.COM YORUMU

26.02.2021

Bu yorumu faydalı buldunuz mu?

Evet (0) Hayır (0)

Deneyimli sporcular için çok iyi

TRENDYOL.COM YORUMU

04.03.2021

Bu yorumu faydalı buldunuz mu?

Evet (0) Hayır (0)

Çok sert kaliteli beğendim

TRENDYOL.COM YORUMU

21.03.2021

Bu yorumu faydalı buldunuz mu?

Evet (0) Hayır (0)

Tüm yorumları gör (25)

YORUM EKLE

USR SBH Super Mikro Hip Band Sert

Ürünü derecelendirin:

İPTAL YORUM EKLE

Yorum yapabilmek için lütfen üye girişi yapınız.