• Tüm Kategoriler


Reebok RAB-11017RD 75 cm PilatesTopu

ÜRÜN KODU 45446

664,90 TL

Kargo bedava

  • ÜRÜN AÇIKLAMASI
  • TAKSİT SEÇENEKLERİ
Çapı : 75 cm

Reebok Gymball - Geliştirilmiş çok yönlü fitness için çok yönlülük.

Muhtemelen eğitim ekipmanlarının en çok yönlü ve erişilebilir parçalarından biri olan bir spor topu, temel gücü, duruşu ve esnekliğinizi önemli ölçüde artıracak çok çeşitli egzersizler yapmak için kullanılabilir.

Her ne kadar aynı görünmelerine rağmen, jimnastik topları birçok çapta ve boyutta gelirler, bu yüzden sizin için doğru egzersiz topunu seçmek önemlidir.

Kırmızı 75 cm Reebok Gymball, uzun ömür sağlamak için yüksek yoğunluklu bir lastik ile üretilmiştir ve 188 cm ve daha uzun olanlar için uygundur. Vücut kompozisyonunuz için uygun büyüklükte jimnastik topu seçmek, antrenmanınızdan en iyi şekilde yararlanmanızı sağlamak için son derece önemlidir. '90 derece kuralı', (her iki ayağın yere dikildiği ve dizlerin 90 derecelik açı yapacak şekilde yerleştirildiği dizler) göz önünde bulundurularak ideal jimnastik topunuzu keşfedeceksiniz.

Tek başına yüksekliğin, sağ top boyutunu belirlemede tek faktör olmadığını da belirtmek gerekir. Reebok egzersiz topları esnek ve direnç sunarken, ağırlık da önemli bir faktördür.

Ab egzersizi, tricep dips ve tahtalarınızı destekleyen kırmızı jimnastik topu anti-patlama teknolojisine sahiptir, yani antrenman sırasında topun delinmesi durumunda, olası yaralanmalardan kaçınmak için yavaşça ve güvenli bir şekilde sönecektir. Her Reebok Gymball, temel pompayı içeren bir kit ile birlikte gönderilir.

Ve, eğer jimnastik topunun egzersizini başlatmak için biraz ilham almanız gerekiyorsa, bu jimnastik topu, kendi egzersiz DVD'si ile birlikte geliyor.


Özellik Değer
ÇAP 75 cm

İADE KOŞULLARI

  • 15 gün içinde ücretsiz iade. Detaylı bilgi için tıklayın.

YORUMLAR

YORUM EKLE

Reebok RAB-11017RD 75 cm PilatesTopu

Ürünü derecelendirin:

İPTAL YORUM EKLE

Yorum yapabilmek için lütfen üye girişi yapınız.