• Tüm Kategoriler


6 Yorum

USR Smash ITTF Onaylı Masa Tenisi Raketi

ÜRÜN KODU 45439

200,90 TL

  • ÜRÜN AÇIKLAMASI
  • TAKSİT SEÇENEKLERİ
Okulların en çok tercih ettiği özelliklerde, orta seviye için uygun, ITTF Onaylı Corbor lastiğiyle yarı kontrollü, yarı atak bir USR raketi.

ÖZELLİKLER

  • Spin: 6
  • Speed: 6,5
  • Control: 9,5
  • Lastik: Corbor Reactor (ITTF Onaylı)
  • Sap: Flared
  • Ağırlığı: 175 g
  • Federasyon onayı: Var (ITTF)
USR'nin Corbor Reactor lastikleriyle ürettiği 3 raketten okullarda en çok tercih edileni. Masa tenisine yeni başlayan yetişkinler ve orta seviyedeki çocukların çok seveceği USR Smash, hem savunma özellikli hem de hücum. Serbest zaman etkinliklerinin bir parçası, ITTF onayıyla okul antrenmanlarının tercihi.

RAKET SEÇİMİ

En pahalı raket, yeni bir sporcu için en uygun olanı değildir. Masa tenisine başladıktan sonra daha etkili oynamak ve keyif almak için raket değiştirmelisiniz. Yani savunma raketinden başlayarak oyununuz ilerledikçe daha atak olanlara geçmelisiniz. Spin değerleri size lastiğin topu çekme kabiliyeti hakkında fikir verir, speed değerinden ise raketin topu ne kadar hızlandırdığını anlarsınız. Etkili olduğunuz oyun tarzını zaman içinde keşfeder, stilinize uygun raketi satın alarak ve tabii ki antrenman yaparak yenilmez olabilirsiniz.

TOP SEÇİMİ

USR masa tenisi toplarından Starter, yeni başlayanların keyifle kullanacağı iyi bir antrenman topu. Kusursuz yuvarlaklığa sahip olarak, ABS materyalden 2 farklı renkte üretildi ve 100'lü ambalajda satışa sunuldu. Ağırlığı, büyüklüğü ve dayanıklılığıyla testimizden tam not alan Starter’ı okul antrenmanlarında ve orta seviye maçlarda kolaylıkla kullanabilirsiniz. T-Match ise ITTF standartlarında bir maç topu. 3'lü ve 6'lı kutulardaki T-match, üst seviye oyunculara gerçek bir maç performansı vaad ediyor.

BAKIM-KORUMA

Masa tenisi raketleri, sandviçe benzer bir şekilde 3 farklı materyalin birbirine yapıştırılmasıyla üretilirler. Farklı materyallerin sıcaklık değişimlerindeki genleşme oranlarının farklı olacağını unutmamalıyız. Bu durumun raketinizin ömrünü olumsuz etkilememesi için fazla sıcaklık değişimlerine maruz kalmayacakları, nemden ve direkt güneş ışığından uzak ortamlarda saklamamız gerekir. Lastiğin olası tozlanma ve çizilme ihtimaline karşı değer verilen her raket, işi bittiğinde kılıfına konmalıdır.

Özellik Değer
ONAY ITTF ONAYLI
KULLANIM ALANI INDOOR-İÇ SAHA
LASTİK TÜRÜ CORBOR
SPEED DEĞERİ 60-69 ARASI
SPİN DEĞERİ 60-69 ARASI
KONTROL DEĞERİ 90-100 ARASI
LASTİK KALINLIĞI DİĞER
SAP TÜRÜ FLARED

İADE KOŞULLARI

  • 15 gün içinde ücretsiz iade. Detaylı bilgi için tıklayın.

YORUMLAR (6 Yorum)

GENEL DEĞERLENDİRME:

İYİ

Yorum Ekle

Raket Değerlendirmesi

Ürünler fiyata göre iyi. Sadece biraz ağır ve lastikleri kolay çıkıyor. Başlangıç seviyesindekiler alabilir.

MEHMET EMİR

02.06.2024

Bu yorumu faydalı buldunuz mu?

Evet (0) Hayır (0)

Kaliteli

Tavsiye ederim. Güzel duruyor. Kargolama iyi.

FATİH FIRAT

11.12.2023

Bu yorumu faydalı buldunuz mu?

Evet (0) Hayır (0)

Usr Smash Masa Tenisi Raketi

Uzayspor dan 2 masa tenisi raketi ve masa tenisi kılıfı sipariş etmistim.Butun urunleri bugün teslim aldım.Cok güzel bir şekilde paketlenmisti.Raketin Koruma bantları vardı.Cikarttigimizda mükemmel bir malzemeyle karşılaştım.Acik söylemem gerekirse küçücük bile bir çizgi,cokukluk yada bir kusur bulamadım.Bundan sonraki süreçte hiç tereddüt etmeden spor malzemesi alacagimda Uzayspor Mağazasından alışveriş yapıcam.Urun dikişleri olsun,yapıştırmasi olsun,ahşap sap bölümü olsun,,her bölümüyle iyi bir işçilik çıkarılmış bir ürün.Uzayspor a bu itinalı ürünü ve hızlı gonderimi için çok teşekkürler.

HATİCE HONAZLI

11.05.2023

Bu yorumu faydalı buldunuz mu?

Evet (0) Hayır (0)

Tüm yorumları gör (6)

YORUM EKLE

USR Smash ITTF Onaylı Masa Tenisi Raketi

Ürünü derecelendirin:

İPTAL YORUM EKLE

Yorum yapabilmek için lütfen üye girişi yapınız.