• Tüm Kategoriler


Reebok RSWT-16304 20 Kg Stüdyo Kettlebell-Çaydanlık Dambıl

ÜRÜN KODU 45296

4.439,90 TL

AĞIRLIK SEÇENEKLERİ

4 Kg
16 Kg
20 Kg
24 Kg

Kargo bedava

 • ÜRÜN AÇIKLAMASI
 • TAKSİT SEÇENEKLERİ
GÜÇ ANTENMANI NE DEMEKTİR?

Güç antrenmanları, geniş hareket ve egzersiz çeşitliliğiyle yapılır. Güç egzersizine odaklanan fitness ekipmanları, tek bir kas grubunu veya curcit olarak belirli kas gruplarını çalıştırır. Güç antrenmanları, başka antrenman programlarının yanında pek çok şekilde yapılabilir. Bu antrenmanlar, genellikle çeşitli ekipmanların birleşiminden oluşur. Bunların hepsi, vücudunuzun tamamını güçlendirmeyi amaçlar. Fitness eğitmenlerinin pek çoğu farklı olmasına rağmen sadece barbell ve dambılları içeren ağırlıklara odaklanır. Bu katalogtaki tüm fitness aksesuarları, gücü fonksiyonel olarak artırmaya ve genel fitness gelişimini geliştirmeye yardımcı olur.

GÜÇ EGZERSİZLERİNE EK OLARAK KETTLEBELLER, HARİKA BİR KARDİYO EGZERSİZİ SAĞLAR. ÇÜNKÜ EGZERSİZE DAHA ÇOK HAREKET KATAR.

KETTLEBELL

Dambıllarla karşılaştırıldığında kettlebelller, tüm vücudu kapsayan eşsiz bir güç antrenmanı sunar. Kettlebell egzersizleri, dayanıklılık, güç ve dinamik hareketlere odaklanır. Aynı zamanda normal ağırlık kaldırma rutinine hareket katar. Kettlebell ile yapılan bazı ana hareketler, swing, bent row ve clean press’tir.

Dambılın aksine kettlebell, nasıl tuttuğunuza ve nasıl hareket ettirdiğinize bağlı olarak yerçekimi gücünü farklılaştırır. Bu, çok yönlü ve zorlu bir egzersiz sunarken aynı zamanda güç ve koordinasyonun gelişimini sağlar. Kardiyo ve güç antrenmanlarına ek olarak kettlebell ile yapılan egzersizler eş zamanlı olarak esnekliği ve core bölgesi etkinliğini artırır.

KETTLEBELL AVANTAJLARI

Ekstra hareket içeren kettlebel egzersizleri, mükemmel bir kardiyo egzersizi sunar. Pek çok kişisel eğitmen sadece güç egzersizlerinde değil aynı zamanda yağ yakma Egzersizlerinde de kettlebell tercih ediyor. Kettlebell kullanılmasının ana sebeplerinden biri de gücü artırırken core bölgesini geliştirmesi ve tüm vücuda odaklanırken çeşitli kas gruplarını çalıştırmasıdır.

KETTLEBELL

Reebok Kettlebellleri, %100 dökme demirden üretilmiştir. Entegre geniş sapı, ağır kullanımlar için idealdir ve ön kolla mükemmel bir şekilde uyum sağlar. Ağırlıklar belirli renklerle kaplanmıştır ve bu da derslerde kullanışlılık sağlar.

 • Ana kas gruplarını çalıştıran yoğun egzersizlerde core gücünü geliştirmeye yardımcı olur.
 • Yumuşak saplar, kolay tutuş sağlar.
 • İnce tasarımı, kullanıcılara çeşitli kullanım yöntemleri sağlar ve onları engellemez.
 • Yeni ergonomik geniş tasarımlı tutacakları kullanım kolaylığı sağlar.


  Özellik Değer
  ÜRÜN TİPİ ÇAYDANLIK DAMBIL
  AĞIRLIK 11-20 KG
  MATERYAL VINYL-DEMİR

  İADE KOŞULLARI

  • 15 gün içinde ücretsiz iade. Detaylı bilgi için tıklayın.
 • YORUMLAR

  YORUM EKLE

  Reebok RSWT-16304 20 Kg Stüdyo Kettlebell-Çaydanlık Dambıl

  Ürünü derecelendirin:

  İPTAL YORUM EKLE

  Yorum yapabilmek için lütfen üye girişi yapınız.