• Tüm Kategoriler


USR House4.1 4 No Futbol Topu

ÜRÜN KODU 42907

441,90 TL

RENK SEÇENEKLERİ

  • ÜRÜN AÇIKLAMASI
  • TAKSİT SEÇENEKLERİ
Yumuşak zeminde antrenman yapan spor okullarında ve kulüplerde, 10-12 yaş aralığındaki kız-erkek sporculara uygun, yumuşak dokulu bir top.

ÖZELLİKLER

  • 4 No. 10-12 yaş aralığındaki kız-erkek sporculara uygun
  • 3 katlı parlak TPU deri, kauçuk iç lastik
  • 400 g. ağırlık
  • 65 cm. çevre ölçüsü
  • Makine dikişli, 32 parça
  • 4 renkli dizayn. Gri-beyaz-kırmızı-açık gri renklerde
USR House serisi futbol topları makine dikişli olmasına rağmen dayanıklı bir TPU deriye sahip. Sert olmayan zeminlerde kullanıma uygun. Yumuşak dokusuyla sporcuların canını yakmaz. Nizami ağırlığıyla oyuna keyif katar.

BOYUT SEÇİMİ

Türkiye Futbol Federasyonu’nun belirlediği kurallara göre 10-12 yaş aralığındaki kız ve erkek tüm sporcuların müsabakalarında 4 numara futbol topu kullanılması gerekmektedir. Daha büyük top, olması gerekenden daha ağır top demektir. Çocukların ayak ve kafayla çekecekleri şutlardan çekinmemeleri ve tekniklerinin düzgün gelişmesi için mutlaka yaş grubuna uygun büyüklükte top kullanılmalıdır. Büyük topla oynatmak sakatlığa davetiye çıkarmasını yanı sıra çocuğun futboldan soğumasına neden olabilir. USR House 4 No hem nizami büyüklüğüyle, hem de yumuşak dokunuş hissiyle çocuklara futbolu sevdirecek.

KULLANIM

Öncelikle satın aldığınız topların tamamının inik olarak gönderileceğini ve şişirdiğiniz topların iç basınçlarını zamanla kaybedeceklerini bilerek bir pompa edinmelisiniz. Siboplarını kayganlaştırarak ve mutlaka top iğnesiyle şişirmelisiniz. Topu kullanmadan şişik vaziyette 24 saat bekletmelisiniz. Sibobundan iğne girmeyen veya 24 saat içinde inen topları iade edebilirsiniz. Sibobun iğne ve top pompası kullanılmadan zorlanması sonucu kayması, içine düşmesi vb. durumlarda, değişim-iade mümkün olamayacaktır, lütfen unutmayın. Bu arada dikişli topların yuvarlak formlarına tam olarak kavuşabilmeleri için, bir süre şişik olarak beklemeleri gerekebilir.

BAKIM-KORUMA

Bir futbol topunun ömrünü ancak antrenman sahanızın zeminine uygun ürünü satın alarak ve onu doğru şekilde depolayarak uzatabilirsiniz. ‘’Zemine uygun topu seçmek’’ ve ‘Depolama ortamı’’. Her futbol topunun kullanıma uygun olduğu zemin türü vardır. Yumuşak sahalara uygun olanını asfaltta kullanırsanız çok kısa bir sürede yıpranacağını bilmeli ve bu duruma hazırlıklı olmalısınız. Futbol toplarınızı hiçbir zaman nemli ortamlarda bırakmayın. Direkt güneş ışığı altında ya da ısıtıcıların yanında hiç bırakmayın. Onları depolamanın ve ıslak bir topu kurutmanın en güzel yolu nemden uzakta ve normal sıcaklıktaki bir odada, sabit ısı altında bırakmaktır.

TAMİR

Patlayan toplarınızı Top Gum ile tamir edebilirsiniz.

Özellik Değer
BOYUT 4 NUMARA
ONAY ONAYLI OLMAYANLAR
YAŞ GRUBU 10-12 YAŞ ARASI
ZEMİN ÖZELLİĞİ YUMUŞAK ZEMİNE UYGUN
AĞIRLIK 400-450 GR
DİKİŞ TÜRÜ MAKİNE DİKİŞLİ

İADE KOŞULLARI

  • 15 gün içinde ücretsiz iade. Detaylı bilgi için tıklayın.

YORUMLAR

YORUM EKLE

USR House4.1 4 No Futbol Topu

Ürünü derecelendirin:

İPTAL YORUM EKLE

Yorum yapabilmek için lütfen üye girişi yapınız.