• Tüm Kategoriler


1 Yorum

USR FDSS Senior Fileli Baraj Adamı

ÜRÜN KODU 42851

543,90 TL

RENK SEÇENEKLERİ

Kargo bedava

  • ÜRÜN AÇIKLAMASI
  • TAKSİT SEÇENEKLERİ
Bir çok branş antrenmanında hem iç hem dış sahada kullanılabilecek hafif, pratik ve uygun fiyatlı baraj adamı.

ÖZELLİKLER

  • Yükseklik: 150 cm
  • Genişlik: 50 cm
  • Renk: Sarı-siyah
  • Malzeme: Tel kasnak içinde file gövde.
  • Ekstra Özellik: 160 cm lik Usr çubuklarına takılarak baraj adamına dönüştürülebilir. Salon sporlarında da kullanılabilir.

FAYDALARI

Futbolda gollerin yarısından fazlası duran toplardan gelmektedir. Serbest atış antrenmanlarını, takım hem hücum hem de savunma pozisyonundayken yaptırmak gerekir. Barajda durmak sıkıcıdır ve alıştırmaların kısa kesilmesine yol açabilir. 160 cm lik Usr slalom çubuklarına yeni tasarıma sahip bu baraj adamlarını geçirerek duran top antrenmanları yaptırabilirsiniz. Ense kısmındaki kılıflara takacağınız çubuklar sayesinde baraj adamınız ayakta duracak, top çarpmalarında dönebileceği için darbelerden etkilenmeyecek. Katlanabilen hafif yapısı sayesinde kolayca taşınabilen, her keseye uygun yeni nesil baraj adamı.

HÜCUMDA FDS1

İsabetli frikikler ancak uzun süren çalışmaların eseri olabilir. FDS1 ile antrenman sonlarında sadece frikikçilerinizi özel olarak çalıştırabilirsiniz. Serbest vuruşta ön ve arka direk koşuları, kaleciden dönen topu takip etme, kafa toplarında doğru zamanlama, ofsayttan kaçınma gibi hücum alışkanlıklarını, barajda duracak oyunculara ihtiyaç duymaksızın kazandırabilirsiniz. Ayrıca FDS1’i sahada savunmacılarınızın yerlerine dikerek sadece hücum drilleri yaptırabilirsiniz.

SAVUNMADA FDS1

Oyuncularınızın serbest vuruşlardaki pozisyon hatalarından sıkılmış olabilirsiniz. Bu durum size çok maç kaybettirebilir. FDS1 ile duran top savunmasında ofsayt taktiği, ceza sahasında adam paylaşma, hücuma hızlı geçiş gibi savunma alışkanlıklarını kazandırabilirsiniz. Kalecilerin yüksek toplarda sadece topa bakmalarını, ama ceza sahası içinde kendine uygun koridorları bulup topun düşeceği noktaya da yaklaşmasını istersiniz. Bu baraj adamlarının göz alıcı renkleri, kaleciler tarafından fark edilerek topa sıçramak için en doğru noktayı seçme alışkanlığı kazanacak. Usr tabanlıklar ve 160 cm lik çubuklarla baraj adamını her zeminde kullanabilirsiniz.

KOLAY KURULUM

Fileli ve metal çerçeveli yapıları sayesinde kendiliğinden açılır, antrenman sonunda kolayca katlanır.

UYUMLU

25 ve 32 mm lik Usr çubuklarıyla uyumludur. Çivili çubuklarla çim sahada, tabanlıklı çubuklarla her zeminde kullanılabilir.

KONSEPT

Birbirine uyumlu renklere sahip USR ürünleri antrenmanlarınızın havasını değiştirecek. Elinizdeki ekipmanlara ihtiyacınıza göre eklemeler yapabilir, keyifle kullanabilirsiniz.


İADE KOŞULLARI

  • 15 gün içinde ücretsiz iade. Detaylı bilgi için tıklayın.

YORUMLAR (1 Yorum)

GENEL DEĞERLENDİRME:

ÇOK İYİ

Yorum Ekle

KALİTE

Başta ÜNSAL Bey olmak üzere kulübüm için almış olduğum severek kullandığım bütün spor malzemelerinin temininde satış öncesi ve sonrası destekleri için tüm Uzay Spor çalışanlarına teşekkürlerimi sunuyorum.

S***** G*****

23.01.2023

Bu yorumu faydalı buldunuz mu?

Evet (0) Hayır (0)

YORUM EKLE

USR FDSS Senior Fileli Baraj Adamı

Ürünü derecelendirin:

İPTAL YORUM EKLE

Yorum yapabilmek için lütfen üye girişi yapınız.