• Tüm Kategoriler


1 Yorum

USR RB200 Çift Taraflı Futbol Rebounder

ÜRÜN KODU 42838

  • ÜRÜN AÇIKLAMASI
  • TAKSİT SEÇENEKLERİ

ÖZELLİKLER

  • Yüksek tarafı file ebatı: 195x105 cm
  • Alçak tarafı file ebatı: 200x40 cm
  • Malzeme: Çerçeve metal, orta kısım file
  • Ekstra Özellik: Usr ürünlerine uygun siyah-sarı tasarım. İçinden çıkan 4 adet U demiriyle çim zemine kolayca sabitlenebilir.

KURULUM

Rebounderı minimum 2 kişi kurmalıdır. Filelerin bağlı olduğu çubuklar esnek fiber malzemeden üretilmiştir. Herhangi bir sakatlanma olmadan kurulum yapabilmek için minimum 1 kişinin yardımına ihtiyaç duyacaksınız.

FAYDALARI

Futbolda isabetli vuruş, top kontrolü, topla dönüş gibi becerilerin geliştirilmesi için tasarlanmıştır. Rebounderlarla yapılan çalışmalarda sporcu tamamen kendi becerisiyle baş başadır. Dolayısıyla hatalarını daha sık görür, anlar ve düzeltir.

Futbolda isabetli vuruş, top kontrolü, topla dönüş gibi becerilerin geliştirilmesi için tasarlanmıştır. Rebounderlarla yapılan çalışmalarda sporcu tamamen kendi becerisiyle baş başadır. Dolayısıyla hatalarını daha sık görür, anlar ve düzeltir. RB200’ün alçak tarafı topu yerden ve sektirerek geri verir. Yüksek tarafı ise yerden gelen topu kaldırarak zamanlama, top kontrolü veya seken topla şut gibi alıştırmaları yaptırmanızı sağlar. Ürünün içinden çıkan 4 adet U demiriyle çim sahada rebounderı yere kolayca sabitleyebilirsiniz. Diğer zeminlerde stabilizasyonu Usr STA1 kauçuk ağırlıklarla sağlayabilirsiniz. Üstüne top vurduğunda etkilenmemesi için lastiklerin topuzlarının iç kısımda kalmasına özen gösteriniz.

Sahada kolayca görülebilen sarı ağırlıklı renkleriyle USR rebounderlar antrenmanlarınıza çeşitlilik ve neşe katacak, sporcularınız tarafından çok sevilecek.

STABİLİZASYON

İçinden çıkan 4 adet U demiriyle çim zemine sabitlenebilir. STA1S kauçuk ağırlık setinden satın alarak reboundera hem salonda hem de suni çim sahada daha stabil bir yapı kazandırabilirsiniz.

KOLAY TAŞIMA

Tüm parçalarını bir araya toplayan dayanıklı çantasıyla kolayca taşınabilir. Arabanızın bagajına bile sığar. Bu çantayla diğer antrenman malzemelerinizi de taşıyabilirsiniz.

KOLAY KURULUM

Rebounderın kutusunda Türkçe kurulum kılavuzu bulacaksınız. Kağıtta yazılı adımları izleyerek kısa sürede kurup kullanmaya başlayacaksınız.


İADE KOŞULLARI

  • 15 gün içinde ücretsiz iade. Detaylı bilgi için tıklayın.

YORUMLAR (1 Yorum)

GENEL DEĞERLENDİRME:

ÇOK İYİ

Yorum Ekle

Mükemmel

Ürün çok iyi çok beğendim gayet güvenilir teşekkürler uzayspor

SEYYİD AHMET

30.06.2023

Bu yorumu faydalı buldunuz mu?

Evet (0) Hayır (0)

YORUM EKLE

USR RB200 Çift Taraflı Futbol Rebounder

Ürünü derecelendirin:

İPTAL YORUM EKLE

Yorum yapabilmek için lütfen üye girişi yapınız.