Kdv Dahil : 3,99 TL
Kdv Dahil : 5,71 TL

BU ÜRÜN STOKLARIMIZDA KALMAMIŞTIR. İLGİNİZİ ÇEKEBİLECEK DİĞER ÜRÜNLERİMİZ

Delta Deluxe Dura-Strong Parlak Gri Döküm Plaka - 1,5 Kg x 16 Adet - DS 4150
(Ürün Kodu : 21290)

Fiyat
:
114,00 TL + KDV
Kdv Dahil (%18)
:
134,52 TL
Adet
:


ÜRÜN AÇIKLAMASI

Delta Deluxe Dura-Strong Parlak Gri Döküm Plaka - 1,5 Kg x 16 Adet - DS 4150
 • Üst kalite Deluxe Döküm Silver Boyama tekniği kullanılarak üretilmiştir.Delikleri standart ebattadır 2,54 cm, 1 inch. Kısa ve uzun barlara uyumlu olarak imal edilmiştir.Plakaların hem kolayca takılıp çıkarılması hem de egzersizlerde vücut ergonomisine uygunluğu açısından dairesel şekilde üretilmiştir.Plakaların avuç içine, dolayısıyla insan sağlığına temas eden dış çeper kısmına extra özen gösterilerek pürüzsüz yüzey özelliği kazandırılmıştır.Dairesel şekil aynı zamanda sadece plakalarla yapılan egzersizlerde elleri olası çizilmelere karşı korur.Dura Strong tekniği kullanılarak üretilmesi ürüne uzun bir kullanım ömrü kazandırır.
 • Siyah plakalar gibi elinizi boyamaz ve zamanla rengini kaybetmez. Düz Krom plakalar gibi çalışma esnasında zeminle sert temaslarda çatlama yapmaz.Görsel olarak estetik ve şık bir tasarıma sahiptir. Vücut geliştirme, fitness ve halter sporlarında rahatlıkla kullanabileceğiniz evladiyelik ağırlık çalışma plakalarıdır. Evlerinizde, spor salonlarında ve iş yerlerinizde keyifle spor yapabileceğiniz hakikaten son teknolojiyle üretilmiş kaliteli bir ürün.Bu ürünü satın almanız durumunda 16 Adet 1,5 Kg. Plaka ( Delta Ravel Deluxe Dura Strong Parlak Gri Döküm Flanş ) gönderilir.
 • Not 1: Dükkanımızda müşterilerimizin yapacakları egzersiz türüne, mekanına ve tercihlerine göre 0.5 Kg, 1 Kg, 1.5 Kg, 2 Kg, 2.5 Kg, 3 Kg, 4 Kg, 5 Kg, 7.5 Kg, 10 Kg, 12.5 Kg, 15 Kg, 20 Kg lık döküm, krom ve gri dura strong plaka flanş seçenekleri de bulunmaktadır. Bu ürünler için bizimle temas kurun.
 • Not 2: Dükkanımızda müşterilerimizin yapacakları egzersiz türüne, mekanına ve tercihlerine göre 36 cm kısa, 120 cm S, 120 cm EZ-Z ve 120, 152, 160, 168, 183, 213, 218 cm lik satandart düz uzun bar seçenekleri de bulunmaktadır. Bu ürünler için bizimle temas kurun.
 • KULLANICI YORUMLARI

  Yorumlarınız bizim için değerli!
  Yorum yapacağınız bu ürünü satın almak isteyenleri doğru yönlendirmek tamamen sizin elinizde.

  ÜRÜN FOTOĞRAFLARI

  Spor 7/24 Uzay Spor Spor Bayi Spor Teklif Spor Teklif
  Kategoriler
  Futbol
  Diğer Branşlar
  Dartlar
  Basketbol
  Voleybol
  Hentbol
  Masa Tenisi
  Badminton
  Satranç
  Jimnastik
  Antrenman Malzemeleri
  Ayakkabılar
  Spor Giyim
  Tenis
  Atletizm
  Yüzme
  Kondisyon Aletleri
  Kupa Madalyalar
  Bando Malzemeleri
  Bayraklar
  Uzak Doğu Sporları
  Pilates Ürünleri
  Boks
  Çantalar
  Paten-Kaykay-Scooter
  Hobi Ürünleri
  Medikal Ürünler
  Güreş
  İletişim
  İletişim
  Hakkımızda
  Müşteri Hizmetleri
  Sosyal Medya
  Güvenli Alışveriş
  Spor 7/24
  Master Card
  Visa Card
  SSL
  Türkiye'nin En Güvenilir En Köklü En Görsel Spor Alışveriş Sitesi © Copyright 2006 - 2017 Spor 7/24 Sanal Mağ. ve Dış Tic. Ltd. Şti. Her Hakkı Saklıdır