Kdv Dahil : 3,99 TL
Kdv Dahil : 5,71 TL

Normal Judo-Aikido Elbisesi JA-050 Beyaz
(Ürün Kodu : 1271)

Fiyat
:
117,80 TL + KDV
Kdv Dahil (%8)
:
127,22 TL
Seçenekler
:
Adet
:


ÜRÜN AÇIKLAMASI

Normal Judo-Aikido Elbisesi JA-050 Beyaz
 • NORMAL JUDO-AİKİDO ELBİSESİ
 • JA-050 Özel dokuma, %100 pamuk: 1.20 - 1.95 arası 16 beden.
 • Ceket: Elbiselerimiz %100 süper openet pamuk ipliklerinden gerekli sıklıkta, tutma ve kavramaya uygun özel desen kumaşlara terbiyeleri yapılarak; Enaz çekmezlik mukavemeti kazandırılmıştır. (±5) 400 gr/m2 gelen, TSEK standartlarına uygun kumaşlardan üretilmektedir.
 • 1.20 - 1.95 boyları arasında 16 beden tasarlanmış, dojolarımızda denendikten sonra hizmete sunulmuştur. Normal judo-aikido elbiselerimiz kemerlidir.
 • Ceketlerin sırt, ön, göğüs ve kollarında kendi kumaşından takviyeleri mevcuttur. Etekleri pantolon kumaşından monte edilmiştir. Yakalar tutma ve kavramaya elverişli dolgunluktadır.
 • Pantolon: Pantolonlarda (±5) 240 gr/m2 gabardin kumaş kullanılmıştır. Paçaların diz kısımlarında 20x30 Cm. boyutlarında kendi kumaşından, arasında 200 gr/m2 elyaftan takviyeler kullanılmıştır.
 • Pantolonlarının bele oturması için: 4 cm eninde lastik + uçkurluk kullanılmıştır.
 • Boyunuzun ölçüsüne göre alındığında, herhangi bir terzi operasyonuna ihtiyaç yoktur. (± 5) 30º de TS standartlarında sabunlu ve deterjanlı suyla yıkanabilir.
 • Bu ürün imal edileceğinden 5-7 iş günü içerisinde kargoya verilebilir.
 • KULLANICI YORUMLARI

  Yorumlarınız bizim için değerli!
  Yorum yapacağınız bu ürünü satın almak isteyenleri doğru yönlendirmek tamamen sizin elinizde.

  11.10.2017 22:56:33
  Ürün kaliteli ve olması gerektiği gibi. Tek kötü yanı ilk yıkamada biraz çekiyor. Sizlere tavsiyem bir beden büyüğünü alın ve ürünü 30 derecede yıkayın. Fiyat ve kalite dengesi için uzay spora teşekkürler. Bu çizgide devam etmenizi dilerim.
  Halil Kırbaş - Denizlİ
  27.06.2015 09:25:55
  Oğlanlar için İki adet Jodo kıyafeti aldım, ürünler gayet kaliteli diyecek bir şey yok. Ancak yanında kuşak olmadığı bildirildi, hediye istedim bir şey yapamayacaklarını söylediler bende bir adet 2 metrelik kuşak aldım. Gelen judo kıyafetlerinden birer adet kıyafetin kuşağı çıktı. Bence satıcının sattığı ürün ile ilgili olarak bilgi sahibi olması, ne sattığını bilmesi gerekir. Ürünün kalitesine diyecek bir şeyim yok, ama satıcıya notum lütfen sattığınız ürünün ne olduğunu bilin, boşuna ekstra kuşak parası verdim.
  Tuna Doğan - İzmir
  14.11.2014 09:13:46
  Aldığım judo kıyafetinin içinde sadece beyaz kuşak vardı ve alternatif/ilave bir talep olup olmadığı hakkında bilgi verilmiyordu. Şimdi oğlumun hocası sarı kuşak istiyor, ben tek başına sarı kuşağı nerden bulayım, bulsam bile sadece onun için tekrar bir kargo parası ödemem israf değil mi?
  Nursel Kızılkan - Gaziantep
  10.02.2012 08:58:41
  Kumaş kalınlığı ve kalitesi çok iyi. Pantolonun diz kısımlarına çok kalın olmayan ama işlevsel bir koruma mevcut. Kargo Zamanında teslim edildi. Ayrıca hediye olarak verilen Kuşak için teşekkürler..
  BARAN EDİZLER - Ankara
  Bu ürün, kullanıcı değerlendirmelerinden 5 üzerinden 5 puan almıştır. (4 yorum)

  ÜRÜN FOTOĞRAFLARI

  Spor 7/24 Uzay Spor Spor Bayi Spor Teklif Spor Teklif
  Kategoriler
  Futbol
  Diğer Branşlar
  Dartlar
  Basketbol
  Voleybol
  Hentbol
  Masa Tenisi
  Badminton
  Satranç
  Jimnastik
  Antrenman Malzemeleri
  Ayakkabılar
  Spor Giyim
  Tenis
  Atletizm
  Yüzme
  Kondisyon Aletleri
  Kupa Madalyalar
  Bando Malzemeleri
  Bayraklar
  Uzak Doğu Sporları
  Pilates Ürünleri
  Boks
  Çantalar
  Paten-Kaykay-Scooter
  Hobi Ürünleri
  Medikal Ürünler
  Güreş
  İletişim
  İletişim
  Hakkımızda
  Müşteri Hizmetleri
  Sosyal Medya
  Güvenli Alışveriş
  Spor 7/24
  Master Card
  Visa Card
  SSL
  Türkiye'nin En Güvenilir En Köklü En Görsel Spor Alışveriş Sitesi © Copyright 2006 - 2017 Spor 7/24 Sanal Mağ. ve Dış Tic. Ltd. Şti. Her Hakkı Saklıdır