• Tüm Kategoriler

Reebok

KATEGORİLER

MARKALAR

  • Filtrele

Reebokın çevre dostu harika matlarıyla konforlu egzersiz

Çevre dostu PVC/ Foam NBR/ TPE/ POE malzemeden imal edilen Reebok minderler, genellikle 173 cm x 61 cm ve 183 cm x 61 cm arasında değişen uzunluk ve genişlik, 4-5-6 ve 7 cm kalınlıkla tercihinize sunulur.

PVC malzemeden imal edilen matlar genellikle, yogaya yeni başlayanların ilk tercihi olur. Çünkü renkli, desenli ve ilgi çekici tasarımlarıyla her zevke hitap eder. Reebokun çift taraflı tasarım özelliği sayesinde tek bir mat alıp, iki farklı yüzde de yoga yapabilirsiniz.

Matınızı kolayca rulo haline getirip, taşıma ipleri sayesinde istediğiniz yere taşıyabilirsiniz.

Katlanır özelliğe sahip Reebok RAYG-11050RW 6 mm yoga minderi, PVC içermeyen POE Köpük malzemeden imal edilmiştir. 180 x 60 x 6 mm ebatlarında ki bu mat katlandığında 15 x 60 x 7,2 cm olur ve yer kaplamaz. Kaymaz dokusu ile maksimum kavrama sağlayarak yoga asanalarınızda köklenmenizi yardım eder.

7 mm kalınlığında 173 x 61 cm uzunluğu ve genişliğindeki Reebok RAMT-12235PL Training Mat ile sadece yoga/pilates değil tüm zemin antrenmanları için tasarlanmış güç antrenmanlarınızı yapabilirsiniz. Üstelik PVC içermeyen NBR köpükten imal edilen yastıklı yüzey, sizin için rahat bir egzersizin temeli oluşturur.

İşlevsellikten estetiğe, konfordan hafif tasarıma kadar düşünülmüş olan Reebok matlarıyla siz de her zaman kendinizi değerli ve konfor alanınızda hissedebilirsiniz.

Reebok minderler; yoga, pilates ve zemine dayalı egzersizler gibi her tür stüdyo sınıfı için güvenli bir platform sağlar.

Artık yapmanız gereken tek şey yoga pozlarınıza odaklanmak!

Sağlık Toplarıyla dinamik ve daha güçlü olacaksınız

Reebok Sağlık Topları RSB-1605, çift dokulu yüzeyleri sayesinde 23 cm çapındaki topu mükemmel ve kompakt şekilde kavramanızı ve bunu hissetmenizi sağlar. Bu sayede yalnızca güç antrenmanlarınız için değil rehabilitasyon için de kullanabilir, 1, 2, 3, 4,5 kg’daki ağırlıklarıyla fonksiyonel antrenmanlarınızın yoğunluğunu genişletebilirsiniz.

Reebok Slam Ball RSB-10235, sağlık toplarıyla hemen hemen aynı boyutlarda olmasına karşın antrenmanlarda farklı etkiler sağlar. Dış kısmı kauçuk kaplama, içi jel veya kum dolu bu toplar, sağlık toplarının aksine sekmez ve bu sayede güç ve dayanıklılık egzersizleri sırasında dinamik bir aşağıya itme gücü sağlar. Fırlatma egzersizleri için tasarlanmıştır. Böylelikle omuzlar, tricepsler, karın kasları, ön baldırlar ve kalçalar eş zamanlı olarak çalışır. Squat, ağırlık kaldırma, sit-up ve lunge hareketleri içeren pek çok egzersize direnç olarak eklenebilir.

Reebok Tutacaklı Sağlık Topları RSB-1612 ile standart sağlık toplarıyla imkansız olan tek el hareketlerini kolayca yapabilirsiniz. Bu egzersizler core bölgesini güçlendirmek için de kullanılabilir. Tutacaklı sağlık topları sekmez ancak tutacakları sayesinde daha dinamik ve daha hızlı egzersizler yapılabilir.

Farklı kg’ları sayesinde (6-7-8-9-10 kg) gücünüzü artırabilirsiniz.

Ayarlayabileceğiniz Step Tahtaları ile dengede kalın

Orijinal Reebok Step, ilk olarak 1989 yılında devrim niteliğinde ve oldukça etkili bir kardiyo egzersizi olarak stüdyolara ve sağlık kulüplerine tanıtıldı. Dünyanın dört bir yanından milyonlarca insan formunu korumak için Stepi kullandığından, hızla uluslararası bir fenomen haline geldi. Ev ve sınıf antrenmanları için ideal olan Reebok Stepin antrenman potansiyeli sadece hayal gücünüzle sınırlıdır. Kardiyo, güç ve temel egzersizler için uygundur.

Reebok RSP-16150, RSP-10150, RAEL-11150BL Elements Step Tahtaları ile üç adet hızlı ve kolay tıkla ve kilitle yükseklik ayarı (15, 20, 25 cm) içeren Step’ler, antrenmanınızın yoğunluğunu kendi kişisel fitness seviyenize daha iyi uyacak şekilde ayarlamanıza olanak tanır. Dinamik ve çeşitli seanslar oluşturmanıza izin verir. Kaymaz lastik ayaklar darbeyi emmeye yardımcı olur ve sağlam, dengeli bir spor platformu sağlar. En zorlu antrenmanlara dayanacak kadar sağlamdır.

Core yani gövde mukavemetini geliştirmek için tasarlanan Reebok RSP-21160 Core Board ise karın kaslarınıza ve obliklerinize daha fazla stres uygulamak için dengesiz bir platform sağlar. Tüm fitness seviyeleri için ideal olan tahta, siz hareket ettikçe eğilir ve bükülür, kaslarınızı daha çok çalışmaya ve sizi dengede tutmaya zorlar. Kaymaz yüzeyi sayesinde aerobik egzersizlerde, denge ve core gücünüzün gelişmesine yardımcı olur. 2 seviyede ayarlanabilir denge sistemi hem grup hem de bireysel antrenmanlar için uygunken, Reebok direnç bantları için 8 farklı takılma noktasıyla da eşsiz bir üründür.

Sıradan step tahtalarının aksine Reebok RSP-20185 Easytone Step Tahtası’nda ürünün ayaklarına hava basabilir, iki ayak arasındaki hava geçirgenliği düğmesi sayesinde ayar yapabilir ve böylelikle ürünü hem denge tahtası hem de stepper olarak kullanılabilirsiniz.

Reebok RSP-20185 Easytone Step Tahtası, 70 x 43 x 19 cm ölçüleri maksimum 100 kg taşıma kapasitesi sayesinde kompakt ve işlevsel olağanüstü bir üründür.

Direnç Bantlarıyla size özel antrenmanlar

Köpük saplara sahip 147 cm uzunluktaki Reebok direnç lastikleri, hedeflenen eğitimle güçlenmeye ve tonlanmaya yardımcı olur. Hareket halindeyken aktif olmanıza yardımcı olan lastikler, çeşitli egzersizlerle hem üst hem de alt gövdeyi hedef alır.

Üç direnç seviyesinde mevcut olan bantlar (L1 hafif -L2 orta -L3 sert), yeteneğiniz ne olursa olsun zorlu antrenmanlar yaratır.

156 cm uzunluğundaki Power Tube’lar geniş bir egzersiz yelpazesiyle hem üst vücut hem de alt vücut geliştirmeyi hedeflemeye yardımcı olur. Konforlu tutma saplarına ve dayanıklı bir kılıf tasarımına sahip tüpler, üstün performans için bütüncül bir kavrama sunar. Beş direnç seviyesi (L1-L2-L3-L4-L5) sayesinde her egzersizinizde sınırlarınızı biraz daha zorlayabilirsiniz.

Çok yönlü Dambıllarla kendi spor salonunuzu yaratın

Dayanıklı vinil kaplamalı sert dökme demirden yapılan Reebok Stüdyo Dambıllar, kaslarınızı güçlendirmenize ve tonlamanıza yardımcı olur.

Bu çok yönlü dambıllar 1 - 5 kg arası ağırlıklarla, temel kasları izole etmenize ve vücut ağırlığı egzersizinizi artırmanıza olanak tanır. Estetik tasarımı sayesinde hem göz zevkiniz hem de bir dambıldan sağlayacağınız maksimum fayda ile her egzersiziniz size has ve eşsiz olacaktır.

Reebok Stüdyo Kettlebell/Çaydanlık Dambılları %100 dökme demirden üretilmiştir. Entegre geniş tutma yeri, ağır kullanımlar için idealdir ve ön kolla mükemmel bir şekilde uyum sağlar. Dambılın aksine kettlebell, nasıl tuttuğunuza ve nasıl hareket ettirdiğinize bağlı olarak yerçekimi gücünü farklılaştırır. Bu sayede güç ve koordinasyonun gelişimine büyük katkı sağlar. Ana kas gruplarını çalıştıran yoğun egzersizlerde core gücünü geliştirmeye yardımcı olur. Çaydanlık dambıllar, tam fitness gelişimi için en uyarlanabilir eğitim aracıdır.

Reebok RSRK-DB Dambıl Sehpası ile kendi spor salonunuzu evinizde dahi oluşturabilirsiniz. Kompakt tasarımı sayesinden 14 çift dambıl kapasiteli dar uzun yapısıyla (67 cm x 60 cm x 130 cm) alandan tasarruf sağlayabilirsiniz. Dambılları haricen satın almanız gerekmektedir.

Atlama İpleri hem estetik hem rahat

Reebok atlama ipleri estetik tasarımı ile göze çarparken, işlevselliği sayesinde de çokça tercih edilmektedir.

Kolay tutuşlu konik saplara ve ayarlanabilir uzunluğa sahip 3 metrelik ip, antrenmanınızı optimize etmeye yardımcı olur. Hem devre hem de dayanıklılık antrenmanları için uygun olan Reebok Hız İpi, zindeliğinizi daha ileri götürürken hız, beceri ve koordinasyon geliştirmenize yardımcı olur.

Dayanıklı kaplama çelik bir kablo ve kauçuk kaplı tutma yerleri ile tasarlanan Reebok Premium Hız İpi 3 metre uzunluğu tercihinize göre ayarlanabilir. İp bilyeli rulman mekanizması içinde, güvenli bir his için ağırlıklı tutamaklarla serbestçe döner.

Daha güvenli ve konforlu El Ayak Ağırlıkları

Egzersizlerinizi hızlandırmaya yardımcı olan Reebok Bilek Ağırlıkları, daha zorlu egzersiz seansları için vücut ağırlığı hareketlerini geliştirir. Güçlendirme ve tonlama için tasarlanan ağırlıklar cırtlı tutturma ve başparmak halkasıyla daha güvenli egzersiz sağlar. Ağırlık dolgulu yumuşak neoprenden üretilen ağırlıklar, optimum rahatlık için bileklerinize göre şekillenir. Ayarlanabilir çevre ölçüsü; minimum 14 cm, maksimum 20 cm’dir.

Reebok Ayak Ağırlıkları da aynı şekilde Velcro bağlantısı ve ağırlık dolgulu yumuşak neoprenden üretilmiştir. Antrenmanlarınızın odaklanmış ve ilerici olmasını sağlayarak konfor ve dengeyi korur.

Reebok El/Ayak ağırlıkları çift olarak satışa sunulmuştur. Ağırlık varyantları 0,5 kg / 1 kg / 1,5 kg’dir. Buçuklu ağırlık seçenekleri sayesinde kuvvet antrenmanınızı, ince ama fark edilir miktarda ağırlık ekleyerek geliştirebilirsiniz.

Tüm bu geniş yelpazeli, alışılmışın dışındaki tasarımları ile diğer Reebok ürünlerinin (Pilates, Pilates aksesuarları, çantalar, yaylar vb.) tümüne detaylı fotoğraf ve ürün açıklamalarıyla tek tıkla Uzayspor.com’dan ulaşabilirsiniz.

EN İYİ DART MARKALARI

ÜRÜNLERİ İNCELE

LIVEPRO AĞIRLIK PLAKALARI

SİPARİŞ VER!