• Tüm Kategoriler

PHARAMOND LIFE

KATEGORİLER

MARKALAR

  • Filtrele
Sadece birkaç yıl önce

Londrada yaşayan bir çift yepyeni bir dünyaya adım attı.

Yoga onlara ilham verdi ve çocuklarıyla beraber büyüyen bir tutku haline geldi.

Pharamond Life

İlk kez yoga yapanlar ellerini ve ayaklarını doğru yere koyabilmeliydi. Aslında yoga yapan herkes için bu geçerliydi... İşte bu genç çiftin yolculuğu hizalama sistemli ilk matları olan "AsanaAling" ile başladı.

Tüm ürünlerinde organik kauçuk ve çevre dostu Eko-Poliüretan ve TPE kullanan Pharamond Life, geleneksel yoga minderi ölçülerini de "Premium WarriorGrip" ile değiştirdi. Standartların dışında daha büyük bir mat yarattı.

İngilterenin gelecek vadeden yerel sanatçılarıyla, onların yeteneklerini öne çıkararak ve kendi felsefelerinden, hayallerinden vazgeçmeden kaliteli, orijinal öğeler ortaya çıkardı.

Pharamond Life kısa zamanda diğer yoga ve Zen-life ev ürünleriyle daha da büyüdü.

Öyle ki tasarladıkları tüm matlar dayanıklı, yaralanmalara karşı koruyan, dengeleyen, destekleyen, yumuşak, kokusuz, nemden uzak, kaymayan, sürdürülebilir, akıllı matlar oldu.

Bir yoginin ihtiyacı olan tam da buydu!

Satılan her ürün için bir ağaç dikti

Tree-Nation ile ortaklık kuran Pharamond Life, şu anda Afrika Madagaskardaki Eden Restorasyon projesini destekliyor. Pharamond Life sattığı her ürün için bir ağaç dikiyor. Dikilen ağaçlar, hayvanlar için bir yaşam alanı sağlarken, su kaynaklarını da arındırıyor. Sel ve erozyonu kontrol altına alıyor, çiftçilik için gerekli besinlerle toprağın yenilenmesine yardımcı olur. Aynı hassasiyetleri paylaştığımız Pharamond ailesinin bir parçası olmaktan gurur duyuyoruz. Satışını yaptığımız her bir mat için ağaçlarımız dikildi bile...

SUP SEZONUNU AÇIN!

13 ÜRÜN

SATIN AL

RENK RENK CROCSLAR!

20 ÜRÜN

SİPARİŞ VER!