• Tüm Kategoriler

OKUL DOSTU ÜRÜNLER

KATEGORİLER

MARKALAR

  • Filtrele

OKUL DOSTU ÜRÜN NE DEMEK?

Uzayspor 10 yılı aşkın süredir Türkiye’nin dört bir köşesindeki okullara spor malzemesi tedariği sağlıyor. 2021-22 sezonunda Spor Toto Futbol Süper Ligindeki takımların 3/4 ü bu web sitesinden satın aldığı ürünlerle antrenman yapıyor. Uzayspor.com tecrübelerine dayanarak seçtiği ve okul içi etkinliklerde kullanılabilecek ekipmanları ‘’Okul Dostu Ürün’’ adını verdiği bu sayfada bir araya topladı. Ürünlerin tamamı beden eğitimi öğretmenleri için kullanışlı, öğrenciler için ilgi çekici spor aletlerinden seçildi. Bütçenize uygun bir voleybol topundan, liglerde oynanan federasyon onaylı maç topuna kadar geniş bir yelpazeden seçim yapabilecek, futboldan darta, badmintondan jimnastiğe okulların kullandığı tüm kategorilerde ürünlere kolayca ulaşabileceksiniz. Detaylı ürün açıklamalarının yanında bir çoğu onlarca yoruma sahip. Okuyacağınız ürün açıklamaları ve yorumlar doğru kararları vermenizi sağlayacak. Sizin yapacağınız yorumlar da diğer beden eğitimi öğretmenlerine ve Uzayspor çalışanlarına rehber olacak.

OPTİMUM FİYATLARA DOĞRU ÜRÜNLER

Piyasadaki en ucuz ürünler okullarda işe yaramaz. Malzeme seçimi yapan öğretmenlerin bütçelerini de göz önüne alarak optimum fiyat/dayanıklılık oranını yakalamaları gerekir. Top sürme konusunun işlendiği bir basketbol dersinde her çocuğa 1 top düşmesinin derse katacağı verimlilik tartışılamaz. Uzayspor işte bu noktada devreye girerek düşük bütçeye daha çok adette ürün satın almanıza yardım etmek istiyor. Okul spor malzemesi konusundaki yıllara dayanan tecrübesini sizlerle paylaşıyor.

ÖNE ÇIKAN MARKALAR VE ÜRÜNLERİ

USR, Uzayspor’un sahip olduğu ve çıkış noktasını okul spor malzemelerinin oluşturduğu bir marka. Uzayspor, USR ile yıllara dayanan ürün tecrübesini özgün tasarımlarıyla birleştirerek çocukların ve öğretmenlerinin sevgisini kazanmayı hedefliyor. Selex gibi kendini yıllar içinde kanıtlamış bir markanın tüm ürünlerine, Mikasa voleybol toplarına, Molten basketbol toplarına, Nike futbol ve voleybol toplarına, Adidas futbol toplarına, Puma futbol toplarına, Spalding basketbol toplarına, Yonex badminton raketlerine ve toplarına, Butterfly masa tenisi raketlerine ve Fox 40 düdükler gibi dünya devi markaların Türkiye’ye getirilen tüm ürünlerine buradan ulaşabileceksiniz.

OKUL SPOR BRANŞLARI

Okulların salon, bahçe ya da yerel iklim koşullarına göre hazırlanan ders programlarında genellikle futbol, voleybol, basketbol, masa tenisi, badminton, hentbol, jimnastik, bocce ve tabii ki atletizm konuları işlenmektedir. Özellikle kapalı havalarda sınıf içinde oynanabilecek dart da son yıllarda oldukça rağbet görüyor. Havuzu olan özel okullarda yüzme, kortu olan okullarda da tenis yukarıdaki sporlara eklenebilir. Belirli branşlarda takım çıkarmak isteyen okullar antrenman malzemelerine daha çok ihtiyaç duyabilir. Bu antrenman malzemelerinin tamamı aynı zamanda eğitsel oyunların işleneceği derslerde kullanılabilir.

HANGİ ÜRÜN GRUPLARI OKULLARDA TERCİH EDİLİR?

Çocukların ilgisini çeken takım sporlarından futbol, voleybol ve basketbol topları hemen hemen her okulun spor malzemesi ihtiyaç listesinde bulunur. Masa tenisi raketleri, topları, ağdemirleri ve masaları. Badminton raketleri, topları, fileleri ve direkleri. Hentbol topları, vaksları, kaleleri. Jimnastik minderleri, bocce topları. Dart tahtaları, okları, şaftları ve kanatları. Yüzme yardımcı ekipmanlarından yüzücü gözlükleri, boneleri, yüzme tahtaları pullbouy ve kickboardlar. Tenis raketleri, topları, fileleri ve direkleri. Atletizme ait tüm ürün grupları. Atmalar, atlamalar, koşularda kullanılabilecek tüm ekipmanlar. Bunlar; atletizm ciritleri, diskleri, çekiçleri, engelleri, gülleleri ve batonları. Antrenman çanakları, hunileri, çeviklik geliştiren merdivenler hız halkaları, slalom takımları, slalom çubukları ve engeller. Sağlık topları, atlama ipleri, portatif badminton ve tenis file setleri. Ayrıca beden eğitimi öğretmenlerinin ihtiyacı olacak düdükler, boyun ipleri, antrenman yelekleri, elektrikli ve manuel top pompaları, top iğneleri, top taşıma çantaları, taktik tahtaları, kronometreler, ve top tamir ilacı Top Gun.

EN İYİ DART MARKALARI

ÜRÜNLERİ İNCELE

LIVEPRO AĞIRLIK PLAKALARI

SİPARİŞ VER!