• Tüm Kategoriler

HAKKIMIZDA

Uzay Spor, 1977 yılında Düzce’de açılan bir spor mağazasıyken 2009 yılında online satışa başlayarak ülkemizde e-ticarete öncülük eden firmalardan biri olmuştur. 2014’ten bu yana sadece online satış yapmaktadır. Hala Düzce’de bulunan 3000 metrekarelik bir depodan günlük binlerce sipariş kargolama kapasitesi vardır. Sahibi ve distribütörü olduğu markalar;

USR
Uzay Spor’un sahibi olduğu USR, kalite, fonksiyon ve tasarımı birleştirerek Türkiye’nin 1 numaralı spor ekipman markası olmayı hedefliyor.

LIVEPRO
Distribütörlüğünü Uzay Spor’un yürüttüğü LIVEPRO, spor salonları, kulüpler ve profesyonel sporcular için premium kalitede spor ekipmanları üretir.

LIVEUP
Daha çok ev kullanıcıları için spor aksesuarları geliştiren LIVEUP, fiyat performans garantili ürünler sunuyor.

UNICORN, WINMAU, RED DRAGON, XQ MAX
Dünyanın en iyi dart markalarında tahta, ok, şaft ve kanatlarda maksimum çeşitliği sağlayarak Türk dartçıların ülke içindeki adresi olmak Uzay Spor’un hedefleri arasındadır.

PURE2IMPROVE
Hollanda menşeili ve antrenman malzemesi ürünlerinde iddialı bu markanın distribütörlüğü yıllardır Uzay Spor tarafından yürütülmektedir.

BARRET
Avrupa’nın en büyük futbol kulüplerinin, milli takımlarının antrenman malzemeleri bu İtalyan marka tarafından üretilir. Dünyada sadece Uzay Spor tarafından online olarak satılır ve aynı gün kargoya verilir.

Uzay Spor, Spor 7/24 Sanal Mağazacılık ve Dış Ticaret Limited Şirketi’nin tescilli markasıdır.