• Tüm Kategoriler

Ayarlı Dambıl Türleri

Ağırlığı ayarlanabilen dambıllar 0?dan başlayıp 40 kilograma kadar yükselen ağırlık seçenekleriyle kullanıcıların yerden tasarruf etmesini sağlar. Fiyatları biraz pahalı olmasına rağmen farklı kilolardaki birçok dambılla aynı işi gördüğü düşünüldüğünde sporcuların tercih sebebi olmaktadır. Korona sürecinden sonra gym salonlarının da kapanmasıyla tüm dünyada yayılan evde spor furyasının en çok aranan ürünlerinden biri oldu. Hem tek, hem de çift olarak satılabilen USR dambıllar sapı çevrilerek ağırlığı ayarlanan modeli, yandan asimetrik olarak çevrilen çarklarıyla ayarlanabilen modeli ve sapının yan tarafındaki yaylı piminden ağırlığı ayarlanabilen modeliyle 3 ana türde üründen oluşmaktadır. Krom kaplama, elektrostatik boyalı demir veya demir üstü kauçuk kaplama modelleriyle de yapısal olarak 3?e ayrılmaktadır. USR dambıllar , toplamda 5,5-11-20-24-40 kilogramlarda üretilmektedir.

Kullanım

Dambılların sistemleri, ağırlık plakalarını bırakıp-alma esasına dayalı olarak çalıştıklarından standa ihtiyaç duyarlar ve mutlaka standları üstünde kullanılmaları gerekmektedir. Ticari kullanım için uygun olmayan bu dambılların sadece kişisel ihtiyaçlarınıza cevap vereceğini unutmamalısınız.

Bakım-Koruma

Yere sert bir şekilde kesinlikle bırakılmamalı, atılmamalı. Spor salonlarında kullanılan kauçuk, Cpu veya Tpu kaplamalı, dayanıklı, yekpare dambıllarla kesinlikle karıştırılmamalıdır. Metal mekanizmaları düşünülerek kuru ve nemden uzak alanda sakılanmalıdır. Bodrum vb. gibi nemli, rutubetli alanlar ayarlı dambılınızın ömrünü kısaltacaktır.

SUP SEZONUNU AÇIN!

13 ÜRÜN

SATIN AL

RENK RENK CROCSLAR!

20 ÜRÜN

SİPARİŞ VER!