• Tüm Kategoriler

Ayarlı Dambıl Türleri

Ağırlığı ayarlanabilen dambıllar 0 dan başlayıp 40 kilograma kadar yükselen ağırlık seçenekleriyle kullanıcıların yerden tasarruf etmesini sağlar. Fiyatları biraz pahalı olmasına rağmen farklı kilolardaki birçok dambılla aynı işi gördüğü düşünüldüğünde sporcuların tercih sebebi olmaktadır. Korona sürecinden sonra gym salonlarının da kapanmasıyla tüm dünyada yayılan evde spor furyasının en çok aranan ürünlerinden biri oldu. USR ayarlı dambıl seti çeşitleri hem tek, hem de çift olarak satılabiliyor, sapı çevrilerek ağırlığı ayarlanan modeli, yandan asimetrik olarak çevrilen çarklarıyla ayarlanabilen modeli ve sapının yan tarafındaki yaylı piminden ağırlığı ayarlanabilen modeliyle 3 ana türde üründen oluşmaktadır. Krom kaplama, elektrostatik boyalı demir veya demir üstü kauçuk kaplama modelleriyle de yapısal olarak 3e ayrılmaktadır. USR dambıllar, toplamda 5,5-11-20-24-40 kilogramlarda üretilmektedir. Farklı ağırlık varyantlarıyla USR ayarlı dambıl seti şık, kompakt tasarımıyla hem işlevsel hem de estetiktir.

Kullanım

Ayarlı dambıl seti sistemleri, ağırlık plakalarını bırakıp-alma esasına dayalı olarak çalıştıklarından standa ihtiyaç duyarlar ve mutlaka standları üstünde kullanılmaları gerekmektedir. Ticari kullanım için uygun olmayan bu dambılların sadece kişisel ihtiyaçlarınıza cevap vereceğini unutmamalısınız.

Bakım-Koruma

Yere sert bir şekilde kesinlikle bırakılmamalı, atılmamalı. Spor salonlarında kullanılan kauçuk, Cpu veya Tpu kaplamalı, dayanıklı, yekpare dambıllarla kesinlikle karıştırılmamalıdır. Metal mekanizmaları düşünülerek kuru ve nemden uzak alanda saklanmalıdır. Bodrum vb. gibi nemli, rutubetli alanlar ayarlı dambılınızın ömrünü kısaltacaktır.

EN İYİ DART MARKALARI

ÜRÜNLERİ İNCELE

LIVEPRO AĞIRLIK PLAKALARI

SİPARİŞ VER!