• Tüm Kategoriler

Adidas

KATEGORİLER

MARKALAR

Her egzersize uygun Atlama İpleri

Çoğu speed rope özelliğinde üretilen Adidas Atlama İpleri rulmanlıdır ve hızlı antrenmanlara izin verir. Sapına ağırlık eklenen ve ipi değiştirilebilen speed ropelar ise farlı yoğunluktaki egzersizler için uygundur.

Çift parçalı Egzersiz Tekerlekleri ile çok çeşitli antrenman

Core Wheel olarak da bilinen Adidas Egzersiz Tekerlekleri core (vücut) gücünü arttırmak için tasarlandı. Rollout yapmanıza izin veren her 2 modelin elcikleri köpükle, tekerlekleri de kauçuk malzemeyle kaplandı. Bu sayede konforu ve stabilitesi arttırıldı. 11604 modeli antrenmanınıza çeşitlilik kazandırmak üzere çift parça olarak üretildi.

Kaymaz, yer kaplamaz Fitness Matlar

Adidas’ın NBR malzemeden ürettiği fitness matları 7 mm kalınlığında 173 cm x 61 cm ölçülerinde. Fitness ve pilates antrenmanlarının her seviyesinde kullanılabilecek bu matlar rahatça temizlenebilir, altı tırtıklıdır, kaymaz, rulo haline getirildiğinde yer kaplamaz. Büyük bir Adidas logosu vardır.

El ve Ayak Bilek Ağırlıklarıyla güçlenin

Adidas El ve Ayak Bileklikleri, vücut ağırlığınızı kullanarak yapacağınız egzersizlerinizi daha ileri taşımanıza yardımcı olur. Demir tozuyla doldurulmuş ve neoprenle kaplanmış sabit ağırlıklı model, bileğinizin şeklini alarak konfor sağlar. 12229 ve 12230 modellerinin içlerindeki ağırlık torbaları değiştirilebilir. Daha dayanıklı bir kumaştan üretilen bu modellerin fermuarlı ceplerine, farklı yoğunluktaki antrenmanlarınız için, farklı ağırlıklar yükleyebilirsiniz. Güçlü cırtları güven verir. Fermuarlı ceplerine yüklenecek farklı ağırlıklar, 250 ve 500 gr aralıklarla ayar yapmanızı sağlar. Teki toplamda 1 kg dan oluşan 12229 modeline 0,25-0,50-0,75-1 kg olmak üzere 4 farklı yükleme yapabilirsiniz. Teki toplamda 2 kilodan oluşan 12230 modelinin torbaları 500 er gramdır ve yarım kilonun katları şeklinde ağırlıkları arttırılabilir.

Diğer Adidas Egzersiz Aletleri

Adidas’ın kapı barfiksi, bench ve ev tipi istasyonları, şınav barları, rollerları, direnç lastikleri, pilates bantları, sıksıkları, portatif kaleleri ve Türkiye’ye gelen tüm antrenman malzemelerini her daim Uzayspor.com’da bulabilirsiniz.

EN İYİ DART MARKALARI

ÜRÜNLERİ İNCELE

LIVEPRO AĞIRLIK PLAKALARI

SİPARİŞ VER!