Biz Kimiz ? > Hakkımızda

Uzayspor.com, 70'li yılların başından bu yana Düzce'de faaliyet gösteren Uzay Spor Mağazası'nın bir kolu olarak 2009 yılında profesyonel olarak e-ticaret hayatına başlamıştır. Tüm Türkiye'deki okullara toptan ve perakende malzeme satışı yapan, bando malzemelerinden kondisyon aletlerine kadar geniş bir yelpazedeki ürün çeşidiyle okulların tüm ihtiyaçlarını karşılayan Uzayspor.com, dürüst, müşteri odaklı, kolaylıkçı ticaret anlayışıyla sizlere hizmet vermeye internet ortamında da devam etmektedir. Uzayspor.com, sadece M.E.B.'na bağlı okulların değil, spor kulüpleri, üniversiteler, inşaat firmaları ve yaz okulları gibi kuruluşların da ihtiyaçlarını uygun fiyat ve maksimum hizmet garantisi altında karşılamaktadır.

Ülkemizde bulunan neredeyse bütün markaları bünyesinde bulunduran, 5000'e yakın ürün çeşidiyle spor sektöründeki gelişmeleri dünya çapında takip eden ekibimiz, sizlere hizmet verebilmek için sabırsızlıkla beklemektedir.
Spor 7/24 Uzay Spor Spor Bayi Spor Teklif Spor Teklif
Kategoriler
Futbol
Diğer Branşlar
Dartlar
Basketbol
Voleybol
Hentbol
Masa Tenisi
Badminton
Satranç
Jimnastik
Antrenman Malzemeleri
Ayakkabılar
Spor Giyim
Tenis
Atletizm
Yüzme
Kondisyon Aletleri
Kupa Madalyalar
Bando Malzemeleri
Bayraklar
Uzak Doğu Sporları
Pilates Ürünleri
Boks
Çantalar
Paten-Kaykay-Scooter
Hobi Ürünleri
Medikal Ürünler
Güreş
İletişim
İletişim
Hakkımızda
Müşteri Hizmetleri
Sosyal Medya
Güvenli Alışveriş
Spor 7/24
Master Card
Visa Card
SSL
Türkiye'nin En Güvenilir En Köklü En Görsel Spor Alışveriş Sitesi © Copyright 2006 - 2017 Spor 7/24 Sanal Mağ. ve Dış Tic. Ltd. Şti. Her Hakkı Saklıdır