Satış Sonrası > Sık Sorulan Sorular

1.Satın aldığım ürünü iade etmek istersem ne yapmalıyım ?

Aldığınız ürünü teslimat tarihinden itibaren 8 iş günü içerisinde www.uzayspor.com adresinden garanti formunun içindeki iade kısmını doldurarak, faturanız ve iade sebebinizi içeren bir not eki ile iade edebilirsiniz. (Garanti formunun içindeki iade kısmını doldurduktan sonra size gelecek onay bilgisi ile ürününüzü gönderiniz.) İade etmek istediğiniz ürünün faturası kurumsal ise, geri iade ederken kurumun düzenlemiş olduğu iade faturası ile birlikte göndermeniz gerekmektedir. İade faturası ürün birim fiyat + KDV şeklinde kesilmelidir.

2.İade Süresi Kaç Gün ?

Aldığınız ürünü teslimat tarihinden itibaren 8 iş günü içerisinde, garanti formunun içindeki iade kısmını doldurduktan sonra size gelecek onay bilgisi, düzenlemiş olduğumuz faturanız ve iade sebebinizi içeren bir not eki ile iade edebilirsiniz.

3.İade Şartları Nelerdir ?

   a. İadeler kesinlikle orijinal kutu veya ambalajı ile birlikte yapılmalıdır. Orijinal kutusu, ambalajı bozulmuş (orijinal kutu üzerine kargo etiketi yapıştırılmış ve kargo koli bandı ile bantlanmış ürünler kabul edilemez) satılabilirlilik özelliğini kaybetmiş durumda olan ürünlerin iadesi kabul edilmeyecektir.
   b. İade etmek istediğiniz ürün/ürünler ayıplı ise kargo ücreti tarafımızdan karşılanmaktadır. Bu gibi durumlarda anlaşmalı olduğumuz kargo şirketi ile gönderim yapmanız gerekmektedir. Aksi durumda kargo ücreti size aittir.
   c. Garanti formunun içindeki iade kısmını doldurduktan sonra size gelecek onay bilgisini aldığınızda, iade etmek istediğiniz ürün ile birlikte orijinal fatura (sizdeki bütün kopyaları) ve iade sebebini içeren bir dilekçe göndermeniz gerekmektedir.
   d. Ürün seçiminde uyumsuzluk problemi yaşanabilecek ürünler için, mutlaka uyum konusunda teknik destek alarak sipariş vermelisiniz. Bu tip ürünlerin orijinal ambalajları açıldığında iade işlemleri mümkün olmamaktadır.
 
Ürünlerin iadesinde;

Niteliği itibarıyla iade edilemeyecek ürünler ( ürünün arızalı veya ayıplı çıkması halleri dışında, açıldıktan sonra sağlık açısından tehlike arz edebilen ürünler örn : kullanım esnasında vücut ile birebir temas gerektiren ürünler,kulak içi veya kulak üstü kulaklık vs.), tek kullanımlık ürünler, kopyalanabilir yazılım ve programlar, hızlı bozulan veya son kullanım tarihi geçen ürünlerin iadesi mümkün değildir. Ürünün arızalı olması dışında hijyen ve sağlık sorunları nedeni ile ambalajı açılmış ürünlerin hiçbir şekilde iadesi kabul edilmemektedir.
Spor 7/24 Uzay Spor Spor Bayi Spor Teklif Spor Teklif
Kategoriler
Futbol
Diğer Branşlar
Dartlar
Basketbol
Voleybol
Hentbol
Masa Tenisi
Badminton
Satranç
Jimnastik
Antrenman Malzemeleri
Ayakkabılar
Spor Giyim
Tenis
Atletizm
Yüzme
Kondisyon Aletleri
Kupa Madalyalar
Bando Malzemeleri
Bayraklar
Uzak Doğu Sporları
Pilates Ürünleri
Boks
Çantalar
Paten-Kaykay-Scooter
Hobi Ürünleri
Medikal Ürünler
Güreş
İletişim
İletişim
Hakkımızda
Müşteri Hizmetleri
Sosyal Medya
Güvenli Alışveriş
Spor 7/24
Master Card
Visa Card
SSL
Türkiye'nin En Güvenilir En Köklü En Görsel Spor Alışveriş Sitesi © Copyright 2006 - 2017 Spor 7/24 Sanal Mağ. ve Dış Tic. Ltd. Şti. Her Hakkı Saklıdır