Satın Alma Aşaması > Ödeme Seçenekleri

uzayspor.com ’dan yapmış olduğunuz alışverişinizin ödemesini ne şekilde yapmak istediğinizi seçtiğiniz ekrandır.

Kredi Kartı

Kredi kartıyla yapacağınız ödemelerde kullanacağınız ekrandır. Öncelikli olarak hangi banka kartıyla ödeme yapacağınızı belirlemeniz gerekmektedir. Banka seçimini yaptıktan sonra taksit adetini seçiniz. Kredi kartı bilgilerinizi doğru ve eksiksiz girmeniz gerekmektedir.

Ödenecek tutar bölümünde gördüğünüz tutar seçmiş olduğunuz banka veya taksit adetine göre değişiklik gösterebilmektedir. Peşin fiyatına taksitli satın alma yapıyorsanız sayfanın üst tarafındaki sipariş tutarıyla ödenecek tutar aynı olacaktır.

Ödenecek tutar kredi kartınızdan ne kadar para çekileceğini göstermektedir. ”Ödemeyi Onayla” butonuna basarak siparişinizi sonlandıracaksınız ve karşınıza gelen ekranda tüm siparişinizin onayını veren ve ayrıntılı dökümünü veren fatura örneği karşınıza gelecektir.

Havale

Havale ile ödeme yapmak istediğiniz bankayı seçtikten sonra lütfen uzayspor.com’un banka hesap numarasını bir yere not alın veya bir sonraki adımda çıkacak olan “Onay” penceresini yazıcıdan bastırın.

Havale yapacak olan kişinin adını ve sipariş numarasını havalenizin notuna yazınız. Banka ekranlarında sizden gelen havaleyi hızlı bir şekilde görebilmemiz için havale yapacak kişinin adının ve sipariş numarasının doğru yazılması büyük önem taşımaktadır. Havale tercihini kullanarak sadece TL havalesi yapılabilmektedir.

Banka hesabına 2 iş günü içinde Havalenin yapılması gerekmektedir.

Aksi durumda siparişiniz iptal edilecektir.

Posta Çeki İle Havale

Sipariş tutarınızın tamamını Posta çeki ile havale yaparak ödeyebilirsiniz. Posta Çeki İle Havale tercihini kullanarak sadece TL havalesi yapılabilmektedir.

Posta çeki hesabına 2 iş günü içinde Havalenin yapılması gerekmektedir.

Aksi durumda siparişiniz iptal edilecektir.
Spor 7/24 Uzay Spor Spor Bayi Spor Teklif Spor Teklif
Kategoriler
Futbol
Diğer Branşlar
Dartlar
Basketbol
Voleybol
Hentbol
Masa Tenisi
Badminton
Satranç
Jimnastik
Antrenman Malzemeleri
Ayakkabılar
Spor Giyim
Tenis
Atletizm
Yüzme
Kondisyon Aletleri
Kupa Madalyalar
Bando Malzemeleri
Bayraklar
Uzak Doğu Sporları
Pilates Ürünleri
Boks
Çantalar
Paten-Kaykay-Scooter
Hobi Ürünleri
Medikal Ürünler
Güreş
İletişim
İletişim
Hakkımızda
Müşteri Hizmetleri
Sosyal Medya
Güvenli Alışveriş
Spor 7/24
Master Card
Visa Card
SSL
Türkiye'nin En Güvenilir En Köklü En Görsel Spor Alışveriş Sitesi © Copyright 2006 - 2017 Spor 7/24 Sanal Mağ. ve Dış Tic. Ltd. Şti. Her Hakkı Saklıdır